Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem aktualnie na macierzyńskim i postanowiłam zacząć swoją przygodę z IT. Zrobiłam test w szkole programowania i wyszło, że najlepszy będzie dla mnie zawód wirtualnej asystentki. Chciałabym oprócz tego spróbować z programowaniem, interesuje mnie sztuczna inteligencja. Jestem po studiach humanistycznych ale w szkole miałam dobre oceny z matematyki, wiec nie jest mi ona straszna :) Od czego polecacie zacząć? Gdzie szukać pierwszej pracy?

#programowanie #it #sztucznainteligencja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee5d5692d35834c6b87edc0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======================..................] 54% (127zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 28
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: Jak nie utrwalasz wiedzy to cie to „przerasta”. Jak koleś regularnie nie konfigurował routerów to masz taki efekt ( ) Współczesny człowiek jest tak bombardowany informacjami że filtruje i zostawia w pamięci tylko to co mu potrzebne
  • Odpowiedz
@MaciasP:

Programowanie to (przez pierwsze x lat) żadna sztuka, a raczej praca odtwórcza. Każdy problem, który spotkasz, ktoś już miał. W związku z czym wystarczy poprawne posługiwanie się googlem ¯\(ツ)/¯ a niektórym klepaczko wydaje się że zmieniają świat, czy że są jakaś elitą


Jeśli ktoś pracuje we frontendzie, to pewnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Testerka: Będzie ciężko, zwłaszcza, że jesteś kobietą. U mnie koleżanki po kursach do tej pory nie mogą znaleźć pracy bo wszędzie spotykają się z odmową. To nie jest branża dla nas


@AnonimoweMirkoWyznania: co wy #!$%@? to że nie możesz znaleźć pracy znaczy że jesteś #!$%@? nie dlatego że masz cipe
  • Odpowiedz