Wpis z mikrobloga

Ooo, widzę, że trend obrażania się na kobiety za to, że wolą tych przystojniejszych, dalej jest w modzie. Rozumiem, że dla Was wygląd kobiet nie ma żadnego znaczenia czy też jesteście zwykłymi hipokrytami?
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: @mirkiikrim: Mi się żaden nie podoba. ;)
Ale szczerze wam powiem, że chyba lepszy by był właśnie ten po lewej. Bo ten goguś po prawej pewnie zadufany w sobie, narcyz, jedyne o kim myśli, to o sobie, chwali się hajsem i pewnie obraca się tylko w towarzystwie osób na jego poziomie. -_-
  • Odpowiedz
Mi się żaden nie podoba. ;)

Ale szczerze wam powiem, że chyba lepszy by był właśnie ten po lewej. Bo ten goguś po prawej pewnie zadufany w sobie, narcyz, jedyne o kim myśli, to o sobie


@ostrzyjnoz: Jest i ona, wyjatkowy platek śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista1992: No lol. xD
Przypadkiem zauważyłam, że nie mam zablokowanego tagu #blackpill i widzę, że to błąd. Czy to jakieś zbiorowisko inceli? Macie jakąś swoją teorię i nie dacie sobie przetłumaczyć, że nie wszystkie baby takie są. Gwarantuję wam, że z takim myśleniem to na pewno będziecie kawalerami przez całe życie.
  • Odpowiedz
Macie jakąś swoją teorię i nie dacie sobie przetłumaczyć, że nie wszystkie baby takie są


@ostrzyjnoz: Jakims niesamowitym zbiegiem okolicznosci mezczyzni wysocy, z kwadratowa szczeka, tzw oczami lowcy maja ogromne powodzenie a ich przeciwienstwa albo maja minimalne albo zerowe.

z takim myśleniem to na pewno będziecie kawalerami przez całe życie.


Dziwnie piszesz słowo "wyglądem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz