Wpis z mikrobloga

: Mi się żaden nie podoba. ;)

Ale szczerze wam powiem, że chyba lepszy by był właśnie ten po lewej. Bo ten goguś po prawej pewnie zadufany w sobie, narcyz, jedyne o kim myśli, to o sobie, chwali się hajsem i pewnie obraca się tylko w towarzystwie osób na jego poziomie. -_-


@ostrzyjnoz: za kazdym razem takie same komentarze, po co zaklamujecie rzeczywistosc, to jakis mechanizm obronny bo wiecie ze ten
@programista1992: Może i mają powodzenie. Ale nie u wszystkich kobiet. I nie, nie ja jedna jestem wyjątkowa, tylko pewnie różowe paski nie chcą tracić nerwów na udzielanie się pod waszymi postami, bo już wiedzą, że to nie ma sensu.

Wygląd nie jest najważniejszy.

@OddajButa123 Opowiem wam taką historyjkę.
Miałam takiego kolegę, ważył chyba 120 kg. No trochę się z niego ludzie po kryjomu śmiali, a ja jakoś tak się z nim
Wygląd nie jest najważniejszy.


@ostrzyjnoz: Oczywiscie, ze jest. Wszak w zwiazku jest seks, poszlabys do lozka z kims brzydkim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie jest trenerem personalnym. I wiecie co? I już nie lubię go tak jak kiedyś.


Jak wyzej, najwazniejszy jest wyglad, co z tego ze kogos lubisz skoro go NIE pozadasz seksualnie?

Nie mowimy o przyjazni tylko o zwiazku/seksie wiec piszac ze wyglad nie jest
@programista1992: Ech. Gdzie w poście jest napisane, że chodzi o seks?
@OddajButa123: Śmiało. xD Możesz mnie sprawdzać, tacy książęta pierwsi są przeze mnie odrzucani. xD
Muszę sobie zapisać w kalendarzu, że pierwszy raz miałam do czynienia z incelami.

Jest tylko jedna rzecz. No tak. Jak nie będziecie o siebie dbać, nie będziecie się myć ani prać ubrań, to faktycznie, może nie znajdzie się chętna. Albo jak waszym jedynym hobby będzie
@ostrzyjnoz: Tutaj muszę przyznać rację przez to jak byłem w szpitalu kiedyś i podawali mi sterydy mam ekstremalne wahania wagi. Raz 100 kg za miesiąc 87 kg, jak mam te 87 kilo i jadę tramwajem to różowe wpatrzone jak w obrazek, a jak mam 100 to jedna się tam zdarzy
@programista1992: @OddajButa123:
Wiecie, był też w gimnazjum taki chłopak. No obiektywnie przystojny, podobał się wszystkim dziewczynom w szkole (i tym ładnym, i tym nieładnym), uprawiał jakiś tam sport (w sensie, wiem jaki, ale nie widzę potrzeby dzielenia się tym). Ale miał trochę hajsu, czuć było w jego zachowaniu, że się trochę z wyższością odnosił do innych, że jest rozpieszczony. I wiecie co? Szok i niedowierzanie. Wręcz nie przepadaliśmy za sobą.
@EntropyVirus: Baby często takie są, że chcą wysportowanego gościa, a same wyglądają jak świnie i mają 1,5m. -_-
Ja osobiście, gdybym miała wybierać umięśniony a suchoklates, to wolę suchoklatesów. Najlepiej coś po środku, ale jednak mięśnie mnie nie kręcą.
Wiecie, był też w gimnazjum taki chłopak. No obiektywnie przystojny, podobał się wszystkim dziewczynom w szkole (i tym ładnym, i tym nieładnym), uprawiał jakiś tam sport (w sensie, wiem jaki, ale nie widzę potrzeby dzielenia się tym). Ale miał trochę hajsu, czuć było w jego zachowaniu, że się trochę z wyższością odnosił do innych, że jest rozpieszczony. I wiecie co? Szok i niedowierzanie. Wręcz nie przepadaliśmy za sobą. No jak to możliwe...
tylko ze mezczyzni nie klamia ze nie podobaja im sie modelki bo sa przesadzone i przerysowane,a Dorocie Wellman wystarczy wziac 3 prysznice i zmienic fryzure ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Johnnysinspolscyfani: primo, znakomita większość facetów których znam będzie sama siebie (i innych naokoło) okłamywać, że wybrali sobie dziewczynę "bo ma fajną osobowość", a nie dlatego, że ma fajne cycki.

Secundo, nikt tak nie powie ani Wellmanowej, ani grubemu
Opowiem wam taką historyjkę.

@ostrzyjnoz: Oki, ale wcześniej go tylko lubiłaś. Był fajnym gościem, może z trochę obniżoną samooceną. Takim do pośmiania, pogadania, ale niczego więcej. Dziś już taki nie jest, jest bardziej egoistyczny i pewny własnej wartości, już się z nim tak fajnie nie gada. Za to on może dziś pozwolić sobie na wiele więcej niż miłą rozmowę z fajnymi laskami (ofc. nie z każdą, np. nie z Tobą), lepiej