Wpis z mikrobloga

@programista1992: Moje słowa udowadniają, że tak, większość dziewczyn taka jest. Ale nie wszystkie. Tylko o to mi chodzi. Ja się nie sprzeczam z tym, że baby takie nie są. Ja się sprzeczam z tym, że WSZYSTKIE baby takie są. Bo nie są.
@ludwikVwazon: Ta historia ma tylko udowadniać, że ja nie lecę na wygląd. Wiele było takich historii, że jak koleś schudnął, wziął się za siebie, wyrobił mięśnie, albo założył
@ostrzyjnoz: zależy też jaką kto ma pracę jeżeli ktoś pracuje fizycznie to jak najbardziej niech ma mięśnie, jeżeli ktoś ma pracę biurową gdzie czasami nawet posty są wskazane celem przejrzystości umysłu to spoko by było być chudym, u mnie problem jest taki że jak zjem więcej troszkę to już mi waga idzie w górę z powodu tych sterydów
@programista1992: ja nie biorę sterydów z powodu silki tylko jak byłem mały to miałem wysypkę na całym ciele która mi nie przechodziła przez dwa tygodnie i celem zwalczenia tego w szpitalu podawali mi multum sterydów na te wysypkę. Po 2 latach miałem już plus 40 kg, a w wieku 14 lat miałem 176 i 113kg
@krne: Chodzi o to, że nie kręcą mnie mięśnie. Kulturyści to już w ogóle są obrzydliwi. Np. taki jak wrzuciłam, to dla mnie za dużo, nie podoba mi się, fuj.
@EntropyVirus: No mojemu byłemu mężowi same się ręce zrobiły od pracy, także jak się ma pracę fizyczną, to nie ma przeproś, mięśnie się same zrobią, czy chcemy, czy nie. xD
Słyszałam od niektórych dziewczyn, że tak mają, przez jakieś leki
ostrzyjnoz - @krne: Chodzi o to, że nie kręcą mnie mięśnie. Kulturyści to już w ogóle...

źródło: comment_1592124300G63TX7VKZsiCOFX5Iaxyyn.jpg

Pobierz
Takie płatki śniegu, co siedzą na wykopie, mają życie prywatne, nawet śluby biorą! Zaskoczony, nie?


@ostrzyjnoz: Mialem na mysli to, ze nie sa atrakcyjne. Atrakcyjne kobiety zgarniaja atencje na tinderze i instagramie a nie na wykopie a ponadto nawet nie wiedza co to wykop bo maja mnostwo propozycji randek i imprez w realu. Te brzydsze nie, i dlatego siedza na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kulturyści to
Ta historia ma tylko udowadniać, że ja nie lecę na wygląd.

@ostrzyjnoz: Tzn. nie ma czegoś takiego jak nie lecenie na wygląd. Każdy to robi choć podświadomie, ale pewnie, że inne cechy również są ważne choć to pewien poziom wyglądu jest kryterium, które pierwsze trzeba spełnić aby cokolwiek innego zaczęło się liczyć. Oczywiście mówię tutaj o potencjalnym związku bo i o tym jest post, a Ty przytoczyłaś przykład gościa, który mógł
@Johnnysinspolscyfani: no oczywiście że chad jest lepszy pod każdym względem. Od zawsze wszystko mu przychodziło łatwiej więc się rozwija, dobrze się czuje ze sobą więc kroczy przez życie pewnie i do przodu.
Nie rozumiem tylko tego czemu wy tu taką imbe o to robicie. To się nazywa naturalna selekcja, która nam towarzyszy od zarania dziejów. Kiedyś wygląd nie miał znaczenia tylko wielkość muskułów co by mógł zwierza upolować, teraz elegancki wygląd