Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z tych ludzi z Irlandii , Anglii itd. co wysyłają te donejty. Już widzę jak jest taki Jacek Placek z białgostoku przyjechał na wyspy i złapał Boga za nogi. Mieszka w tych slamsach dla polaków ( to takie mieszkania dla Polaków, wygooglacie sobie) co oni tam mieszkaja w 6 osób XD To takie coś jak u nas ogłoszenia na OLX mieszkania dla pracowników. No i on tam sobie jeździ widlakiem na magazynie i wysyła do swojej żony 3000 co miesiąc. Żona na #!$%@?ę #!$%@?ą jak dwa worki cementu, dwójkę dzieci na chacie i też #!$%@? na kasę do biedronki. Po pracy dzwoni do Jacusia z dalekich wysp " kochanie kiedy przyjdzie przelew bo nie mam już na życie" Jacuś grzecznie wysyła te 3000 a przy okazji 5GPB #!$%@? na Tucznika aby go pozdrowić podczas gdy dzieci chodzą w ciuchach z new yorkera i fleksują się nowym xiaomi w abo. Ja pamiętam jak byłem na chrzcinach u rodziny i taka #!$%@? chwaliła się, że dupę podciera w niemczech dla emerytów, tak jakby to duma była. Jak powiedziałem co o tym myślę, to po 15 minutach zmyłem się z imprezy bo była w #!$%@? gęsta atmosfera XDD

#patostreamy
#danielmagical
  • 2
@wonsztibijski: ja nie rozumiem co tacy ludzie mają w głowie. Pracują na najgorszych stanowiskach, często w warunkach łamiących prawo pracy danego kraju, na czarno, mieszkają w jakiejś rozyebanej ruderze i nadal myślą, że to jest lepsze niż robienie na tym samym stanowisku w Polsce i mieszkanie w samemu w gównianej kawalerce. I jeszcze donejtują grubasa namiętnie