Wpis z mikrobloga

@Kicam: W sumie to nie wiem, ja miałem dużo materiałów z podręczników akademickich. Był też taki duży podręcznik z nowej ery, jakby rozszerzona wersja tych normalnych z taką żabą na okładce i pamiętam że był spoko. Arkusze też oczywiście.
@Kicam: dostałam się z matmą podstawową do wwa :p także po prostu trzeba #!$%@?ć, wiadomo że z rozszerzeniem z maty łatwiej jak dobrze ogarniasz. Ale w moim roczniku na tyle słaba ta matma poszła że ludzie nawet woleli podawać podstawę zamiast rozszerzenia, mimo gorszego przelicznika
@Kicam: jestem na drugim roku, mam nadzieję zdać sesję teraz i przejść se na trzeci xD. Jak na razie bez niespodzianek, ale nastaw się że Cię zmieszają z błotem na pierwszym roku. Ale do przyzwyczajenia. W jaki uniwerek celujesz? Bo jak wum to polecam się w razie pytań (a jak się dostaniesz - za co trzymam kciuki, to już w ogóle chętnie pomogę).
@Kicam: w sumie słuszne nastawienie, miałam tak samo xD. Może ze względu teraz na szambo co wybiło, to nie polecam śumu, tam to ostatnio się okazało że gruba patologia. Powodzenia na maturkach, mam nadzieję że obydwoje rozwalimy te egzaminy :D