Wpis z mikrobloga

Jak bardzo zwiększę skarbonkę zmieniając e39 2.2 na e38 2.8? Silnik mi na spokojnie taki starczy, bo jeżdżę spokojnie. Wiadome fajnie jest mieć więcej mocy, ale ja tej mocy nie wykorzystuje w sumie. Myślałem o e90, ale wydaje mi się, że jak człowiek przyzwyczaił się do e39 to będzie ciężko mu iść w trójkę. Jeszcze myślałem nad camry 6 z 2.4. Ale obawiam się o części i że to taki typowy amerykański ponton. Ale strasznie mi się podoba szczególnie z tym pakietem dokładek. Budżet to 30k #motoryzacja #bmw #toyota
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KociTata: a ten 2.8 to ta niezawodna benzyna w rzędowej szóstce co do e39 ją też wkładali? Może być serio leniuch, ale koszty wzrosną tylko trochę pewnie. W końcu to już gruzu i tak jest drogo by je utrzymać w igłastanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Profil_Internetowy tak to ten niezawodny silnik. Ja mocy nie wykorzystuje bo na trasie jeżdżę 90-110, na autostradach wiadome 140 polecę. Jestem kiero zawodowym i staram się nie łapać punktów, więc jeżdżę grzecznie. Szukam czegoś wygodnego, żeby po przesiadce z auta firmowego odpocząć, że to tak powiem.
  • Odpowiedz
@KociTata: Camry z 2.4 to silnik dla emeryta, ale bardzo fajny ponton, tylko trzeba lubić pontony, nie ma problemu z częściami pod względem mechanicznym chyba, że przyjdzie kupić blachę etc.
E90 trochę małe w porównaniu do reszty stawki, ale ja bym szedł w lepszy rocznik zawsze to cywilizacja.
  • Odpowiedz
@KociTata: Po cholerę jezdzic tak wolno? Przeciez na trasie nikt cie nie bedzie łapał przy 120km/h a na autostradzie przy 160 nawet nie spojrzą w twoja strone
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod ja wolę płynąć po drodze. Mi pasuje to, że jeżdżę tak jak jeżdżę. Jak ktoś chce wyprzedzić to daje kierunek i niech wyprzedza.
  • Odpowiedz
@KociTata: Ok tylko pytanie po co tracic czas! W takich autach 160km/h to jak 120 w zwykłym, wiec po co sie ślimaczym?

Policja sie przejmuj poza terenem zabudowanym jesli bedziesz jechał tak jak ci podpowiedziałem.
  • Odpowiedz