Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silnikAtrakcyjny: a ktoś jej każe bez opamiętania wszystkich gości w prawo przesuwać? Jakby zrobiła wstępną selekcję to by może pisało 10, którzy rzeczywiście jej się wydali spoko na początku.
@GODLOORD: no wlasnie. na #!$%@? przesuwa w prawo? Może jakaś różowa wytłumaczy mi ten fenomen?
Mam wrażenie,że teraz to książe na białym koniu może wyrwać maks 7/10. Oczekiwania 7ek #!$%@?ło na Mount Everest, a wszystko co wyżej to już kosmos...
Wysportowany, umięśniony, młody, najlepiej z własną firmą żeby miał dużo czasu. No i musi mieć oczywiście furę pieniędzy, mieszkanie i zajebisty samochód.
@veneficuss: polecam sprawdzenie statystyk ilości singli w Polsce. Coraz więcej osób mieszka u rodziców(nie nie tylko mężczyzn), coraz więcej osób wybiera samotność. Za 20 lat bedziemy mieli Japonię u siebie. TO chyba to ;)
@veneficuss: Zastanów się co napisałeś. Różni ludzie mają różne potrzeby, ale nie możesz generalizować wszystkich i wrzucać do 1 worka. Myślisz,że każdy jest singlem z wyboru?
Z mieszkaniami masz rację,bo ceny są #!$%@? i nawet przy dobrze płatnej pracy nie jest różowo z kupnem czegokolwiek.
@veneficuss: jak tak będziesz myślał to nigdy się nic nie zmini. Myślę,że mamy wpływ tylko koniec końców i tak każdy olewa temat. To jest na zasadzie jak ja nie mogę mieć to ch**j . Ktoś inny też nie będzie miał.