Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, aktualnie kończę 3 klasę technikum i trzeba zacząć myśleć o przyszłości. Cały czas nie mogę się zdecydować nad wyborem studiów informatycznych dziennych, albo zaocznych. Myślałem, że najlepiej będzie iść na zaoczne i w tygodniu zdobywać doświadczenie. Dzięki temu skończę studia mając już trochę stażu i jednocześnie brak papierka nie zablokuje mi w przyszłości żadnej oferty pracy. Co o tym myślicie?
#programowanie #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee480702d35834c6b87ebe6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[===================.....................] 48% (112zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, aktualnie kończę 3 klasę tec...
źródło: comment_1592046529ZD9YUxxqWOVFdiGkwr4lRR.jpg
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: po techbazie i roku na dziennych przeniosłem się na zaoczne + robota w branży - czasami trudno jest pogodzić wszystko pod względem czasowym, ale da się. koszt studiów zaocznych ginie w zarobkach, a jednak dużo więcej się uczysz niż tylko na dziennych i dodatkowo jest to doświadczenie. wszystko zależy od tego, czy Ci się chce i jak jesteś wytrwały, bo to jednak de facto praca 7 dni w tygodniu
@LazyInitializationException: Z jednej strony nie ma, z drugiej strony miałem ziomka w zespole, który zaczynał od HelpDesku, poszedł na 2 linię, skryptował na maksa, pisał nam różne programy a potem go wzięli w firmie na Dev'a - najpierw 50/50, żeby doogarniał wszystko a potem wskoczył na Regulara, teraz jest Leadem. Więc dla programistów to też jest droga, tylko odrobinę się wykazać trzeba od początku.