Wpis z mikrobloga

Zamiast Euro 2020... Kilkadziesiąt ciekawostek o piłkarskich reprezentacjach!

Dziś miały rozpocząć się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Z uwagi na pandemię koronawirusa, doszło do historycznego precedensu: turniej został przełożony na rok 2021. Na osłodę, dla wszystkich pasjonatów zarówno piłki nożnej, jak i historii: oto kilkadziesiąt ciekawostek na temat reprezentacji piłkarskich, które miały właśnie brać udział w Euro 2020. Który superstrzelec potrafił strzelić 10 bramek w jednym meczu? Jaką rolę w historii reprezentacji Turcji odegrała Polska? Czy możliwy jest turniej piłkarski bez finału... ale jednak z finałem?

------
Jeśli interesujesz się historią i lubisz konkretne materiały (takie z rzetelną bibliografią i ciekawymi zdjęciami/filmikami), to zaplusuj komentarz pod tym wpisem - codziennie (prawie) coś wrzucam i z chęcią bym Cię zawołała () #rozowaihistoria
------

#historia #ciekawostkihistoryczne #histmag #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #mikroreklama #pilkanozna #europa #mecz #polska #sport
jupjupjupek - Zamiast Euro 2020... Kilkadziesiąt ciekawostek o piłkarskich reprezenta...

źródło: comment_15919498882a2HHBiVd8GOC2sUrzzIID.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz jeśli interesujesz się historią i lubisz konkretne materiały (takie z rzetelną bibliografią i ciekawymi zdjęciami/filmikami) - codziennie (prawie) coś wrzucam i z chęcią bym Cię zawołała () #rozowaihistoria
  • Odpowiedz
@jupjupjupek:
#!$%@?, tak bardzo na to Euro czekałem. To se poczekam jeszcze rok.
Niech mi ktoś jeszcze przypomni, jak nadejdzie termin startu tegorocznych odwołanych igrzysk ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz