Wpis z mikrobloga

Chciałbym zauważyć, że nowa konsola od Sony jest dedykowana do młodych, bo my stare konie nie wygenerujemy takiego przychodu jak młodzież. Nie topimy kasy w psc. Nie korzystamy z mikropłatności. Czekamy, aż gra stanieje, szukamy okazji na łowcygier czy innych pepperach. Do tego jesteśmy mega wymagający. Najlepiej, żeby gra była nieliniowa. Stary koń jak wyda te 200 zł, to musi spędzić 200 godzin z grą. Gówniak zagra 20 i bierze następną. Musi być inna niż wszystkie, bo przecież FIFA XX, czy nowe Call of Duty już są nam znane i robimy w sieci negatywną opinię z tego powodu. Gry w które gramy nie są dla dzieci. Brutalność, krew, przemoc, krew, łamanie kości, wincyj krwi. Najlepsi deweloperzy zaangażowani są w tworzenie dla nas gier, którym stawiamy wygórowane wymagania, bo oczekujemy, że nowy assassin's będzie 2 razy lepszy od poprzedniego. Jak będzie gorszy, to oczywiście obsmarowanko w internetach i słabe oceny. Ten sam deweloper zamiast jednego assassyna zrobi 3 arkadówki dla użytkownika, który do tej pory był zapomniany, a nintendo switch zdało się o nim przypomnieć i odniosło sukces.
#ps5
  • 23
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: stary kupi gówniakowi. Rodzina mu kupi. Dadzą mu w prezencie na urodziny. Dzieci generują większość nieplanowanych wydatków. Mój siostrzeniec wydał na fortnite czterocyfrową kwotę. Nie wiem ile dokładnie, ale nawet wczoraj dostał na urodziny ode mnie 100 zł psc. Dałem mu jeszcze 100 zł w gotówce, żeby sobie coś kupił, to powiedział, że chyba sobie dokupi psc. Obecnie na koncie fortnite ma walutę za ~300 zł i trzyma na lepsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@youmimicanski: Kurła kiedyś to było, jak dobrze mieć tak ELITARNĄ grupę wśród graczy. Jesteś super naiwny jeśli myślisz że starsi gracze oczekują 200 godzin gry i nie kupują Call of Duty czy Fify xD To musi być pasta.
@youmimicanski Szukasz okazji na łowcy gier bo pewnie jesteś graczem pcetowym. Gracz na konsole kupuje grę w pełnej cenie a potem się z kolegą wymienia albo sprzedaje i kupuje kolejna.

Z resztą nie wiem ja raczej widzę, że to starsi wydają na gry więcej bo mają pieniądze. - tak jak z usługą mi vod. Młodzi kombinują bo szkoda kasy a starsi nie mają czasu na zabawę i kupują netflixa czy inne hbo
@youmimicanski: Ostatnio bardzo często się zdarza że grę wyłączam po 30 minutach bo mnie nudzi. Najlepiej mi się gra właśnie w liniowe na max 20h, a i tak mam wiele prób zanim znajdę coś godnego uwagi. Jakbym miał grać w jeden tytuł przez 200h to bym #!$%@?ł xD jestem młodzieżą czy starym koniem?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czekamy, aż gra stanieje, szukamy okazji na łowcygier czy innych pepperach. Do tego jesteśmy mega wymagający. Najlepiej, żeby gra była nieliniowa. Stary koń jak wyda te 200 zł, to musi spędzić 200 godzin

@youmimicanski: weź tylko pod uwagę, że część świata w jaki celują zawsze producenci konsol nie jest biedakami jak Polacy i wydanie kilkudziesięciu dolarów/euro na gierkę to każdy dorosly wydaje z palcem w dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: @youmimicanski: gry są teraz (od paru lat napewno) robione pod młodszego odbiorcę i to widać. Wystarczy porównać rozwój CoDa: kiedyś klimatyczne, minimalistyczne, lata 2012-2017/18 (?) Są futurystyczne na siłę, fajnie się gra ale czasem razi. No i CoDy z ostatnich lat są już ewidentnie robione dla dzieciaków: jakieś skrzynki #!$%@? muje, nienawidzę tego. W tym najnowszym to jeszcze nie jest takie rażące ale ostatnio pobrałem WW2 z ps plus,
@pan-bartolomeu-dias: Dokładnie, to wszystko co widzimy na rynku to pokłosie gier F2P. Skrzynki zarabiają? Wstawimy skrzynki. Fortnite jest popularny? Wstawmy kreskówkową grafikę gdzie się da. Korporacje i hajs przejęły władzę nad projektowaniem gierek, bo inwestycja ma się zwrócić. Nikt nie chce ryzykować utraty zysku tylko dlatego żeby zaspokoić niszę na rynku jaką są takie "poważne" gierki.
Moda na kreskówkowe gierki przeminie tak jak minęła moda na MOBY. Jedyne co raczej z
@youmimicanski: jakie 200h z gra, o czym ty w ogole piszesz xD gry dla starszych graczy to wlasnie liniowa praygoda na kilkadiiesiat h. Niby kto ma czas ograc gre na 100-200h, bedzie bral specjalnie urlop na 2 tygodnie?