Wpis z mikrobloga

@laphroig: to zalezy jaka rodzina. Spodobałem się kiedyś 16 letniej dziewczynie mając 24 lata. Matka jej zakazała się do mnie odzywać kiedy dowiedziała się ze mam już 24 lata a nie 20-21 . Młoda posłuchała i była lipa
@laphroig: najlepsze właśnie jest to ze po 3 miesiącach pozwoliła jej na wyjazdy z koleżanką i jej starszą siostrą do Gruzji a tam zadawała się z imprezowymi 19 letnimi gruzinami - wiem bo widziałem zdjęcia.. Przejrzałem profile tych gości ,widziałem ich zdjęcia oraz jakieś filmiki na facebooku i typy wyglądały raczej na typowych klubowych ruchaczy. To już mamusi zapewne nie przeszkadzało. No bo przecież tylko 3 lata starsi xd Jeszcze jej
@laphroig: daj spokój. Zaraz wejdą we wpis ponad 30 letnie rózowe i zaczną mnie wyzywać od zboczeńców bo nie miałem wtedy 19-20 lat jak mi się spodobała 15 latka tylko 23 . Pomijam fakt ze z pocżatku myślałem ze ma gdzieś ze 17 lat. Poza tym staram się o tym już nie myśleć . Za pare miesięcy podejmuje ostatnią próbę. Ide na studia magisterskie aby tylko kogoś poznać . Mam 25
@laphroig: nie miałem. Siedze w domu , coraz większe stany depresyjne . Płakać mi się chcę tylko w poduszkę. Gdyby nie moja kochająca matka oraz moja ulubiona muzyka to dawno bym ze sobą skonczył. Wiem jednak ze moja matka tego by nie przeżyła i to główny powód który utrzymuje mnie przy życiu. Ojca nie mam bo zginął kiedy miałem 8 miesięcy. Niedawno zmarł mój wujek i zostawił 14 letniego syna .