Wpis z mikrobloga

@rzuf22 tłumaczyłem już to. Gugle nie są trudne bo wszystko masz w tekście. Słowo klucz na jakiej stronie szukać i wtedy zaznaczasz w Googlach że z ostatniego tygodnia. Moje źródło to nie znaczy oryginalne. Jak coś trudne to daję sam z siebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smackthatazz: kiedyś już to na szybko analizowałem, znalazłem takie podstawy:

§4 pkt 3 podpunkt 6,7,8,10, 11

§4 pkt 4

§6 pkt 6

Regulamin świadczenia usług paczkomatów... Blabla

Odpowiedzialność cywilna więc nie stricte nie wolno (żyjemy w wolnym kraju, ekhm) lecz właściciel może pociągnąć cię do odpowiedzialności za dokonany czyn.

Myślę że pod odpowiedzialność karną lub wykroczenie też się to podciągnie tylko pozostaje kwestia interpretacji czy środek paczkomatu można uznać za miejsce
@RK88 temat już byl i parę osób zgłaszało. Może chodzi o jakieś modele telefonów. Swojego czasu dałem kilka do wybrania. Masz pomysł co lepszego w canvie znajdę? Czcionka taka została sugerowana.
@RK88: Zapytałem kiedyś, czy ktoś chce txt w komenciu. Głosowanie zostało zmiażdżone, że NIE. Jak coś txt dodaje na FB w pierwszym komentarzu.

Co do linków zbieranie ich szuflowanie i pilnowanie itd. sprawiałoby, że dokładam sobie roboty. W sumie to mógłbym tylko je dawać, albo leady kopiować. To tworzę tak, że ma się w canvie mieścić. Tylko dlatego. Nie ze złośliwości :). RDR samo się nie przejdzie ;)