Wpis z mikrobloga

@komarenko: wiercisz wiertarką dziurki w spodzie (na 90% pękną ale jest mała szansa ze nie), wprowadzasz do jednej i drugiej rurkę połączona ze strzykawką, odpowiednio odsysasz i wpuszczasz, dziurkę we flakonie zalepiasz żywicą epoksydową. Debilne, wiem, ale jeśli nie masz sprzętu do zakładania atomizerów i zaciskania to nie widze innej opcji. Czyli po prostu sobie daruj xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bydgoszczvx: pamiętam że też tak robiłem z płynem do czyszczenia układów scalonych, również rozgrzewałem w mikrofali butelkę i ten korek sam schodził, dla mnie było to opłacalne bo ten atomizer drogi w cholerę a wygodny. Tylko ja to wrzucałem na 4 minuty bo po 2 było jeszcze za mało rozgrzane i bałem się że popsuje
@adk08: nie bez powodu ludzie z tagu odpowiadają na takie pytania w taki sposób. nikt nie chce natknąć się na oszusta tutaj. mamy fajną społeczność i szkoda żeby jakieś janusze biznesu zepsuły relacje przez własnie takie akcje ze skupowaniem pustych flakonów/przelewaniem jakiegoś syfu i sprzedawanie tego jako legitny towar ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Guys, ale ja nikomu tego nie chce sprzedać . Jedyne co robiłem to zawsze kupowałem :) te dwie butelki dostałem na prezent spory czas temu. Pomyślałem ze jedna mogę oddać Tacie...

Dziękuje wszystkim za pomoc :)