Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Kolejny incelski wysryw, scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się, nie przytulałem itp. Cały okres podbazy, gimbazy i licbazy to było jedno wielkie wysłuchiwanie szykan i podś#!$%@?ów koleżanek z klasy. Cóż, byłem wtedy nieśmiałym grubasem i w dodatku kujonem, więc to musiało tak wyglądać. Kolejne 10 lat przeleciało bez jakichkolwiek kontaktów z kobietami. W między czasie nakręciłem się mocniej na katolicyzm i to kompletnie pogrzebało moje szanse na związek. Nie dość, że brakowało mi obycia z kobietami, to jeszcze na własne życzenie okopałem się w niszowej ultrakatolickiej ideologii. Brnąłem w to, bo kręciło się wokół tego sporo niemalujących się, spokojnych dziewczyn, a szansa na spotkanie dziewicy zdecydowanie przewyższała wszystkie inne miejsca. (inb4 Jeśli czyta to jakiś różowypasek to informuję, że zazwyczaj jako samce beta szukamy dziewicy, gdyż obawiamy się odrzucenia i wyśmiania związanego z brakiem doświadczenia od "niedziewicy", a nie dlatego, że nie gardzimy laskami z doświadczeniem.) Sporo czasu musiało minąć, żebym ujrzał absurd fanatycznej wiary. W tym samym czasie siedziałem na jakiś gównoportalach typu sympatia.pl/przeznaczeni, co z obecnej perspektywy uważam za kompletnie niepotrzebne i dołujące.

Aktualnie zbliżam się do czarodzieja, wygląd oceniam na 4-5/10. Od kilku lat nie mam absolutnie żadnej potrzeby tworzenia związku czy rodziny. Od zawsze byłem samotnikiem, lecz jakiś czas temu coś we mnie pękło. Obserwowanie tego jak wyglądają związki w moim otoczeniu, opowieści kolegów z pracy + spopularyzowanie redpill-a i blackpill-a skutecznie powstrzymują mnie przed jakimkolwiek działaniem w temacie związków. Jestem obecnie na takim etapie, że podryw, chodzenie za rączkę oraz pisanie słodkich SMS-ów uważam za śmieszne. Spokojnie mogę żyć w pojedynkę, aż do samego końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety jak co roku, gdy robi się trochę cieplej i często gęsto można spotkać kobiety w sukienkach, szortach i miniówkach - zaczyna mi #!$%@?ć. Popęd skacze mi z poziomu 5/10 do 9/11 (#pdk) - odzywa się zwierzęca natura (spocone laski, feromony itd.) i sperma zaczyna zalewać mózg. Powiem tylko, że #konzwalony nie pomaga, a to oznacza, że sprawa jest poważna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szwagry pewnie doradziłyby mi #divyzwykopem, które wielokrotnie rozważałem, ale mam poczucie, że nie do końca tego mi trzeba. Dodatkowo uważam takie rozwiązanie za broń ostateczną - nie wyobrażam sobie, że mógłbym okłamywać potem ewentualną "prawdziwą" partnerkę ani tym bardziej jej o tym powiedzieć, więc zostałoby mi chodzenie na dziwki do końca życia. Na szczęście wcale nie zależy mi na beniz into cipuszka, a raczej na cielesnej bliskości i czułości, lecz pozbawionej romantyzmu rodem z okresu nastoletniego. Chciałbym raczej wprost, bez ściem i zbędnych ceregieli złapać samiczkę za udko, pupę, possać cycka i wtulić się w jej włosy (#!$%@?, przecież piszę teraz jak pospolity spermiarz xD). W sumie to walić nawet jej wygląd, w idealnej sytuacji marzy mi się mocno średnia, naturalna i niedoświadczona laska w sytuacji podobnej do mojej, dosłownie #damskiprzegryw - istnieje w ogóle coś takiego?

Mircy, podpowiedzcie czy ja szukam usługi seksualnej (diva jest w stanie coś takiego w ogóle zaoferować? może masażystka?) czy może nieświadomie jednak brakuje mi dziewczyny? Nie zależy mi jednak na wspólnym życiu, wyjściach do kina, jakiś fochach, sztucznych problemach, dzieciach i innych potworkach. Czy istnieją kobiety zdolne do takiego układu z kolesiem 5/10, czy może ich występowanie zależy jedynie od obecności mitycznego Chad-a 10/10 - postrachu wykopków? Laski mają w ogóle takie potrzeby, czy szukają jedynie świetnego rżnięcia i/lub bankomatu i/lub statusu społecznego?

#przegryw #zalesie #tfwngf ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ede989859ab0cb5c9fc397a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
tl;dr Kolejny incelski wysryw, scro...

źródło: comment_1591648499Xn5JkMRGoCHnXHtWrVL1Df.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: po co tagu jesz przegryw? Jakich niby konkretów oczekujesz po tych ludziach?

Z mojej strony powiem Ci ze zależy to od człowieka, możesz takiego spotkać i taka relacje stworzyć. Z tym że nie celuj zbyt wysoko, raczej te zaniedbane i z kompleksami będą szukały tego typu związku.
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, to oczywiste że hormony buzują. Celibat nie jest normalny, nawet księża nie wytrzymują ciągłej jazdy na ręcznym. W moim przypadku czym bliżej 30-tki tym większe ciśnienie, potrzeba seksu, bliskości kobiecego ciała ale także związku. Jeśli potrzeby seksualne realizujesz ze swoją panna to super ale jeśli nie jesteś w związku i nie jesteś w stanie go stworzyć to masz dwa wyjścia, #roska albo cierpliwe czekanie aż któraś panna zdejmie z