Wpis z mikrobloga

Porównanie kont maklerskich

Najczęściej zadawne pytanie pod tagiem #gielda to "Jakie konto maklerskie polecacie?". Jest wiele internetowych rankingów, porównań.

Ja zrobiłem na swoje potrzeby porównanie w Google Calc. Zachęcam do współtworzenia - zróbmy z tego niezależne wykopowe porównanie!
Udostępniam link do komentowania https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jaoqNVyQPx34ASkv9_dh1n-L72JNa1OK7IhOV5ObmkA/edit?usp=sharing
- sensowne uwagi bedę nanosił, bezsensowne ( ͡° ͜ʖ ͡°) wywalał :)
- zweryfikujcie tez czy nie ma błędów, bo nie mam wszędzie kont, więc mogę czegoś nie wiedzieć.

#gielda #gpw #inwestycje #degiro #pieniadze #ing #makler #bossa
Pobierz spaszko - Porównanie kont maklerskich

Najczęściej zadawne pytanie pod tagiem #gieł...
źródło: comment_15916429686o3z2QywfE078FvQ7WD3hj.jpg
  • 33
@spaszko: ok, testowałem ostatnie 2tyg BNP - gówno straszne, problemy z logowaniem(w sklepie play potwierdzone) cała platforma tragiczna zarówno stacjonarna jak i mobilna, mało funkcji no i kiepsko odświeża. Nie warto umieszczać na liście.

Bossa odkryłem w sumie dzisiaj, dzięki innemu mirkowi że w aplikacji mobilnej nie można działać na rynku zagranicznym, natomiast cała reszta to naprawde dobra praca, fajna aplikacja bardzo dobrze działajaca, szybka, przelicza zlecenia, alerty działają wzorowo i
@spaszko: Na Revoult masz 8 darmowych transakcji i tylko 3 transakcje dzienne na tydzień (tzn. że możesz w przeciągu tygodnia te same akcje kupić i sprzedać 3x tego samego dnia, potem niby jest możliwość, ale wyświetla się groźny napis, że mogą Ci zablokować konto na 90 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@spaszko: odnośnie DIF jeszcze :( minimum 70 usd rocznie wychodzi stała opłata

Opłata za przechowywanie: od sumy inwestycjii w akcjach, ETF oraz obligacjach naliczana jest roczna prowizja w wysokości 0,25%+ VAT, z minimalną opłatą miesięczną w wysokości 5,5USD+VAT. Przykład dla inwestycji do 25 000 USD zainwestowane w wiele akcji i ETF będzie to 82 USD na rok.
@blinxdxb: @spaszko: Mirki a jak to jest w końcu z tym Lynxem. Co jakiś czas się przewija w różnych komentarzach, porównaniach, na papierze wygląda to nieźle. Ale jak na te kilka lat działania, opinii o nim co kot napłakał, czy to tutaj, czy na reddicie, czy w opiniach pod apką w google playu. Wygląda to trochę archaicznie, ale bardzo szeroki dostęp do rynków jest kuszący :D