Wpis z mikrobloga

@Ogniwo_Paliwowe: Jestem tego świadoma, że studia, a praca to dwie różne rzeczy, ale tak jak pisałam wyżej, pracuje już w zawodzie i jest to praca moich marzeń, a bez studiów nie miałabym szans na prace w tym miejscu. I tak, przez te kilka miesięcy w pracy nauczyłam się więcej niż przez 3 lata studiów ale studia są dobrym fundamentem do dalszej nauki. Pozdrawiam cieplutko i życzę smacznej kawusi
@Skibidi: Zrozumiałe i bardzo dobrze że się odnajdujesz. Chodziło mi w moim komentarzu raczej o argumentacje tego że wartość merytoryczna 99% licencjatów/inżynierek/magisterek jest raczej nikła. Sam pracuje w swoim zawodzie od 4 lat, pracowałem juz w czasie studiów i w czasie inżynierki i widzę jak niewiele warte są moje obie prace dla kogokolwiek poza mną.

Ale mnie trochę nauczyły. Także mam nadzieję że Ciebie też.
@Ogniwo_Paliwowe: No tak, z tym się zgodzę. Praca licencjacka jest bardziej takim symbolem ukończenia tego pierwszego stopnia i ma wartość tylko dla mnie, fajna pamiątka tego co ogarnelam przez 3 lata studiów. Ale sam fakt tego, że od dziś w ankietach mogę zaznaczać wykształcenie wyższe jest całkiem fajny xD (już po obronie jestem, było miło)