Wpis z mikrobloga

( ͡ ͜ʖ ͡)

Nawiązując do wpisu zakładam tag #szklistywalczyzlysina
https://www.wykop.pl/wpis/49801671/wylysialem-od-5-lat-do-nw5-spokojnie-pogodzilem-si/

Włosy zaczęły przerzedzać się w 2012 roku. Już wtedy miałem wg mnie stan NW2 (jedno z zdjęć podglądowych). Niestety zbagatelizowałem problem. W 2017 roku już nie miałem co zbierać z włosów i je zacząłem ścinać na 0.

Tak trwałem tak naprawdę do 23.04.2020. Postanowiłem spróbować powalczyć z chorobą i zobaczyć jak zareaguje mój organizm na chemię.

Co biorę?
- Finasteryd 1mg, 1x dziennie
- Polaris nr-10 z Finasterydem, 2 razy dziennie. Teraz przerzuciłem się na Polaris bez Fina - brak dostępności. Od dziś dodaję bimatoprost do butelki z Minoxem.
- Dermorollowanie głowy, 2x tydzień
- Masaż głowy, 2x dziennie w czasie wcierania kremu
- Żel SABA, 1x dziennie, 2h po nałożeniu Polarisa

#lysienie
szklisty - (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Nawiązując do wpisu zakładam tag #szklistywalczyzlysina
h...

źródło: comment_15916291804tRdpgrN5yvoCeHSnq2Oaj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anski: Oczywiście zamierzam pozostać na Finie ile się da. Z Minoxidilu 15% będę chciał przejść na 5% - ale dalej zależy od tego co będzie za rok.
  • Odpowiedz
@szklisty:

powalcz powalcz , czy zrobisz przeszczep czy nie to i tak bedziesz musial byc na finie , tak juz niestety z przeszczepami jest . mlody lysolek gdansk z forum pokonajlysienie jest doskonalym przeykladem ja na neiktorych moze dzialac chemia i jakie mozna miec rezultaty z powiedzmy sobie szczerze tragicznego stanu. jego rezultat chyba po 4 miesiacach tylko
koala667 - @szklisty: 

powalcz powalcz , czy zrobisz przeszczep czy nie to i tak b...

źródło: comment_15916436489Ns1rOWtiHo8Ndx2LoUDEn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz