Wpis z mikrobloga

Po prostu ktoś na Podlasiu planował jak zrobić fantastyczne wesele.
Nie ma afery, można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@almighty_sosa do siebie nie rownaj oszuście. Na zachodzie za próbę ściągania to wylatuje się ze szkoły a w Polsce to nauczyciel pomacha paluszkiem. Nie nigdy nie ściągałem wiem że dla ciebie to abstrakcja porównywalna z lotem na Marsa ale czego się spodziewać.
  • Odpowiedz
@Gorylica_Ada: ty serio myślisz ze za ściąganie w szkołach wylatują ze szkoły tylko nie w Polsce? XDDDDDDD
Czasy komuny się skończyły i za ściąganie ludzie dostają jedynkę i nic więcej, a jeżeli nie wierzysz to popytaj się ludzi co się uczą/studiują w innych krajach, bo ewidentnie żyjesz przeszłością
  • Odpowiedz
@almighty_sosa więcej iks de daj bo mało. Tak na zachodzie za ściąganie wylatuje się ze szkoły, a za kopiowanie prac z neta tak jak robi 90% polskich studentów to można nawet dostać zarzuty plagiatu które są przestępstwem. Nie muszę nikogo pytać bo studiowałem w Stanach
  • Odpowiedz
@Gorylica_Ada: no to nie wiem w jakim reżimie ty się uczyłeś, bo kumpel studiuje na UoC w Berkeley i nigdy go nie #!$%@?, a znajomy który chodził do szkoły w Chicago i tez sciągał również nie został #!$%@? podczas złapania na gorącym uczynku. Ludzie wszędzie ściagają ale twój umysł antypolaka ma zakodowane ze tylko tutaj żyją „oszuści”
  • Odpowiedz