Wpis z mikrobloga

Albo jeśli chodzi o maturę, to pamiętam jak podczas mojej w 2010 r. mieliśmy powódź.

Zamknęli nas w auli liceum, zabrali telefony, zamknęli wszytskie sale z komputerami i wyłączyli WiFi (Tak, w 2010 roku moje liceum udostępniło sieć WiFi -tylko nikt nie miał telefonu obsługującego tę technologie xD)

Dlaczego? Dlatego, że maturę pisałem w Bielsku-Bialej. Mieście, w którym znaczna część maturzystów pochodzila z okolicznych miejscowosci, często położonych w górach.

I przez tę powódź mieli utrudniony dojazd do Bielska, zatem kuratorium zgodziło się opóźnić rozpoczęcie egzaminow u nas - tak, aby wszyscy zdążyli. Więc logiczne było, że trzeba uniemożliwic obecnym zapoznanie się z arkuszami maturalnymi, które już wtedy na legalu śmigały po sieci xdd

A ja wtedy pomykałem zalanymi ulicami miasta i np minąłem jebitne drzewo, które wbiło się w mostek prowadzący do centrum handlwoego Sfera, pic rel (nie znalazłem lepszej jakości)

A no i do dzisiaj gniję z tego, jak na drodze z Czechowic stał Durczok w kaloszach i prowadził specjalne wydanie faktów TVN xDDD

#matura #bielskobiala #truestory
Antydepresant - Albo jeśli chodzi o maturę, to pamiętam jak podczas mojej w 2010 r. m...

źródło: comment_1591601310zSIR04CSwmRAIXALQSvB3X.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antydepresant: pamiętam, miałem wtedy MDA pro, z sieci ERA i wszystko wtedy wiedziałem. Do tej pory go mam, tylko bateria umarła i nie da się nowej nigdzie kupić.