Wpis z mikrobloga

@BlackHawk7: Ja bym nie oczekiwał kolejnych dostaw. Plany produkcyjne na 2020 zostały wykonane w fabrykach. Lipiec sierpień powinny się pewnie pojawić z rocznika 2021, bo już niektóre firmy robią dostawy.
  • Odpowiedz
@AllOver: @BlackHawk7: podzielę się swoją historią i informacjami, zastanawiałem się miedzy rc520 a rc500, finalnie różnica jest akceptowalna jak i kwota zaoszczędzona pójdzie na szpeje dodatkowe.
RC 500 z racji braku na sklepach musiałem zamówić przez magazyn główny z dostawą, dwa razy zamówiony towar ze strony był anulowany po 6 dniach od zatwierdzenia na 2 dni przed planowaną dostawą z racji "braku/ błędu na magazynie europejskim". Po znalezieniu nieznanych mi
  • Odpowiedz
@BlackHawk7: Podobną sytuację miałem jak @StrasznyJanusz, polowałem na tribana poniżej 3k na stronce. U mnie było tak że w sklepach stacjonarnych pustki i polowałem na stronie, dwa razy mnie ubiegli z zakupem bo znikały po chwili. Polowałem zawsze we wtorki z rana (nie wiem czemu ale zawsze trafiałem że jakieś nowe sztuki się pojawiały na stronie decathlonu). Udało się w zeszłym tygodniu upolować Triban RC500, w weekend pierwsze jazdy zrobiłem.
  • Odpowiedz