Wpis z mikrobloga

@8o9p0: Ty rasistowski, obrzydliwy głupku, tacy jak Ty są zakałą tego świata. Jeszcze jesteś na tyle skretyniałym głąbem, że wybrałeś chyba najbardziej możliwie skrajny przypadek, żeby nie było najmniejszych wątpliwości, że powoduje Tobą czysty rasizm, że nie jesteś z tych, co mówią "nie jestem rasistą, ale", tylko naprawdę wydaje Ci się, że Twoja polacka gęba robi z Ciebie lepszego człowieka, niż Michelle Obama.

Jeśli masz resztki wstydu, to skasuj konto, jako
@to_juz_przesada: A możesz to wytłumaczyć komuś, kto nie bulwersuje się na widok czyichś wysrywów w internecie? Nie mieszkam w USA i nie dotyczy mnie problematyka segregacji rasowej ileś wieków temu (w czasach, gdy RP była jednym z najbardziej tolerancyjnych krajów na świecie) a ciekaw jestem czemu skrajne strony polityczne znowu się irytują i obrzucają gównem z powodu jakiegoś randomowego zdjęcia. Kipi z was złość, towarzyszu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smyl: aa, że niby to była pierwsza dama odprowadza aktualną? No wybacz że nie poznałem, bo nie jest to szczególnie charakterystyczna twarz, a na ekranie telefonu nie widać ewidentnej fotoszopki.
Cóż mogę powiedzieć? Żart mało śmieszny, wręcz żenujący, ale ciągle jest to niskich lotów żart polityczny, a nie rasistowski. Wasza fiksacja na kolorze skóry przyćmiła głupotę tego obrazka.