Wpis z mikrobloga

Gram sobie w #fallout76 mam już 41 poziom a dalej non stop brakuje mi kapsli, surowców, amunicji, jedzenia, schematów.
Albo ta gra jest naprawdę źle zaprojektowana albo ja czegoś nie wiem. Bo obczajcie to:
Robię zadanie, które w ogóle żeby zacząc trzeba mieć 20 lvl. Sam mam 30 lvl i podczas robienia tego zadanie pojawia mi się przeciwnik z 50 lvl jak mam go pokonać moją bronią z 10 lvl i dwudziestoma nabojami? Wystrzelam wszystko i nawet 10% hp mu nie zabiera.

Tak wiem, że amunicje tworzy się w warsztacie szkoda tylko, że nie mam na to surowców- zrobię 30 naboji i już nie mam jak zrobić więcej.
Tak wiem, że surowce się zbiera- tylko, że to bardzo powolne mozolne i jest tego za mało.
Tak wiem, że broń się też tworzy, ale tutaj sytuacja jak z amunicją- ciągle brakuje surowców a jak już zrobię to zaraz się PSUJE i trzeba naprawiać co kosztuje surowce. + Trzeba w ogóle mieć schematy a ja mam same podstawowe.

Ale to nie jest najgorsze. Na innej misji #!$%@?łem się z wszystkiego co miałem, każdą broń zużyłem, wszystkie pociski, wszystkie granaty i pod sam koniec misja się ZBUGOWAŁA musiałem zmienić serwer a tam co? Misję musze robić całkowicie od nowa a wszysto co zmarnowałem przepadłlo. I co mam teraz robić latać z pięściami na pierwszo-poziomowych lokacjach i farmić wszystko od nowa?

Ta gra jest gorsza niż myślałem.

#gry #fallout
  • 68
  • Odpowiedz
@nemo007: Z największego dołka wyszłem bo dosłownie biegałem z pięściami ijąc ghule czy tam spalonych na 1 lvl. Złapałem trochę ammo i zasobów. i się odbiłem zajęło to z 2h. Potem znalazłem miotacz ognia i okazało się że był zajebiście skuteczny przeciwko robotom więcz jego pomocom ukoczyłem wspomniane wyżej niezbalansowane zadanie to mi dało 100 kapli i zasoby, stimpaki amunicje żarcie wodę itd. i znowu mogę normalnie grać.
Ale kapsli
  • Odpowiedz
@SEBZER nie o to chodzi ::) pytam o smieci :) btw ze smieci trz niezly zarobek w kapslach jak masz lvl to proponuje latac na królowe po spuszczeniu atomowki tennevent tam dostajesz te fluktuaty czy jakos tak na nich jest spory zarobek. wystawiaj tez leg bronie i armory w kiosku...

  • Odpowiedz
@nemo007: no spoko byczq głupi bym był jakbym odmówił
mój nick na steam: xxxsebzerxxx
z góry dzięki za tę wspaniałomyślną ofertę a raczej charytatywny dar xd
  • Odpowiedz
@SEBZER: hehe ja ogólnie popełniłem ten sam błąd, chociaż po 50 lvlu da się naprawić postać bo wtedy już masz do wyboru albo karty na podmiankę albo zamianę już wydanych punktów special na inne.
  • Odpowiedz
@SEBZER nooo mi się podoba traktuje to jako kontynuacje 4 a tez fan fallouta jestem od 1 czesci wiec i tej jestem :) gra od poczatku zdupczona ale systematycznie ulepszana teraz zaczalem po ponad pol rocznej przerwie z mpc wiec poszla w lepszym kierunku. zreszta ja tego typu gry zawsze lubiłem
  • Odpowiedz