Wpis z mikrobloga

Gram sobie w #fallout76 mam już 41 poziom a dalej non stop brakuje mi kapsli, surowców, amunicji, jedzenia, schematów.
Albo ta gra jest naprawdę źle zaprojektowana albo ja czegoś nie wiem. Bo obczajcie to:
Robię zadanie, które w ogóle żeby zacząc trzeba mieć 20 lvl. Sam mam 30 lvl i podczas robienia tego zadanie pojawia mi się przeciwnik z 50 lvl jak mam go pokonać moją bronią z 10 lvl i dwudziestoma nabojami? Wystrzelam wszystko i nawet 10% hp mu nie zabiera.

Tak wiem, że amunicje tworzy się w warsztacie szkoda tylko, że nie mam na to surowców- zrobię 30 naboji i już nie mam jak zrobić więcej.
Tak wiem, że surowce się zbiera- tylko, że to bardzo powolne mozolne i jest tego za mało.
Tak wiem, że broń się też tworzy, ale tutaj sytuacja jak z amunicją- ciągle brakuje surowców a jak już zrobię to zaraz się PSUJE i trzeba naprawiać co kosztuje surowce. + Trzeba w ogóle mieć schematy a ja mam same podstawowe.

Ale to nie jest najgorsze. Na innej misji #!$%@?łem się z wszystkiego co miałem, każdą broń zużyłem, wszystkie pociski, wszystkie granaty i pod sam koniec misja się ZBUGOWAŁA musiałem zmienić serwer a tam co? Misję musze robić całkowicie od nowa a wszysto co zmarnowałem przepadłlo. I co mam teraz robić latać z pięściami na pierwszo-poziomowych lokacjach i farmić wszystko od nowa?

Ta gra jest gorsza niż myślałem.

#gry #fallout
  • 68
  • Odpowiedz