Wpis z mikrobloga

Obejrzałem nie dawno shota z Kacprem Blonskym, który tam gada coś w stylu ,, haha pojade do domu x wiecie oni mnie tam nie chcą i będę robił im na złość ale wiecie nie pozwą mnie za to bo mogę tam być płacę za dom" W skrócie ma w planach jechać tam tylko żeby #!$%@?ć osoby ale tak #!$%@?ć żeby nie mogły nic zrobić prawnie. (dosłownie tak powiedział) Ziomek dostał takiego boosta do zasięgów przez ten projekt #!$%@? i jeszcze mu źle. Każdy tam złapał Pana Boga za nogi, że po 2 latach tego projektu byliby ustawieni w internecie. Mieli by takie ogromne zasięgi, zresztą zobaczcie teraz jakie mają liczby subskrypcji followów na insta. + Poznane osoby w tej branzy. Jeden sobie ubzdurał, że to tylko jego zasługa jaki jest popularny w internecie, druga pokłóciła się w chłopaku którym się zakochała, a trzecia będzie odchodzić bo odchodzi jej chłopak XDDD (nie wnikamy w te postacie drugoplanowe które odeszły i mało kto się zorientował) To jest #!$%@? przedszkole. Mam nadzieję że ta agencja przytemperuje te mentalne dzieciaki, które myślą że umowy można od tak się nie trzymać i pozwie ich tak że oni i ich rodzina zostaną w skarpetkach. A przynajmniej Bolonsky bo ten najbadziej zgrywa kozaka. Jakby rzeczywiście tak się stało nie wiecie jaką satysfakcję miałbym z tego. #teamx #kacperbolonsky #lexi #polskiyoutube #youtube #julkakostera LINK DO FILMU https://www.youtube.com/watch?v=kOwT6pDBPNw