Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoNameNoIdeaNoLife: to z decathlonu nie będzie miało nic wspólnego z treningiem na ergometrze. Po 10min o ile jeszcze coś nie pęknie będziesz żałował wydanych 500zł. Concept 2 albo karnet na siłownię gdzie on jest. Nie ma innego wyboru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biamiVajs: co do pęknięcia to sie zbytnio nie boję bo decathlon ma całkiem sprawny system oddawania pieniędzy.
Dodatkowo, mimo że ważę te 102kg (ale to max. rano moge ważyć tylko 99 xD). To wyglądam bardziej na typa co 50kg nie podniesie wiec ten concept to moze byc za duże na moje zamiary lekkiego zwiększana masy mięśniowej na ramionach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoNameNoIdeaNoLife: no, tylko że ergometr ma mało wspólnego ze zwiększaniem masy gdziekolwiek, a w szczególności na ramionach. Trenowałeś kiedykolwiek wioślarstwo? Prace wykonują tutaj nogi i plecy. Ramion praktycznie nie używasz. Może masz mylne myślenie o takim sprzęcie bo mało albo wcale nie trenowałeś. Ja mam wzrost prawie jak ty i powiem ci nie kupuj. Siedziałem na kilku ergometrach i albo concept2 albo pieniądze w błoto po 10 min.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biamiVajs: pływałem pare razy kajakiem i raz takim wioślarzem, wiec jestem ewidentnie expertem xD. Narazie chyba porzucę ten pomysł, jak to przemyśle to moze zamówię tego z decathlonu i ew. oddam (zwroty darmowe z tego co pamiętam) albo spróbuję ogarnąć jakas siłownie.