Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak raz pewien studenciak stawiał mi drinki na barze na połowinkach uczelni.
Na początku nie chciałam go wcale nakręcać na wydawanie kasy ale kolejne kolorowe i wysokoprocentowe soczki zaczęły wchodzić coraz mocniej do krwioobiegu.

Wówczas postanowiłam pochwalić go że jest gentelmenem i że takich facetów jak on już nie ma, a także zasugerować aby postawił też drinki moim 3 koleżankom i usiadł z nami przy stoliku :P :D

Ogólnie zrobił jeszcze dodatkowo ze 2 kursy dla wszystkich +Prosecco 0,75l, bo parę osób się dosiadło potem jeszcze.
Oczywiście nic nie ugrał i miał ogromny żal że tańczyłam pół imprezy z kolegą z grupy a z nim nie, bo wydał kupę kasy :D, wiem to bo żalił się naszej wspólnej znajomej, co z nim razem na lektoraty z niemieckiego uczęszczała.

Ehhh, shit happens ¯\_(ツ)_/¯

#martaichlopaki - tag

#przegryw #stulejacontent #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #studbaza
  • 44
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: kiedyś chciałem zatańczyć z laską bo nawet dobrze się ruszała, odmówiła z pogardą. Potem spotkałem znajomą z kursu tańca i #!$%@?śmy minishow na parkiecie mina laseczki bezcenna.
  • Odpowiedz