Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak raz pewien studenciak stawiał mi drinki na barze na połowinkach uczelni.
Na początku nie chciałam go wcale nakręcać na wydawanie kasy ale kolejne kolorowe i wysokoprocentowe soczki zaczęły wchodzić coraz mocniej do krwioobiegu.

Wówczas postanowiłam pochwalić go że jest gentelmenem i że takich facetów jak on już nie ma, a także zasugerować aby postawił też drinki moim 3 koleżankom i usiadł z nami przy stoliku :P :D

Ogólnie zrobił jeszcze dodatkowo ze 2 kursy dla wszystkich +Prosecco 0,75l, bo parę osób się dosiadło potem jeszcze.
Oczywiście nic nie ugrał i miał ogromny żal że tańczyłam pół imprezy z kolegą z grupy a z nim nie, bo wydał kupę kasy :D, wiem to bo żalił się naszej wspólnej znajomej, co z nim razem na lektoraty z niemieckiego uczęszczała.

Ehhh, shit happens ¯\_(ツ)_/¯

#martaichlopaki - tag

#przegryw #stulejacontent #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #studbaza
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MarCIASTA__: Ten typ miał podejście jak głupie mirki co myślą że inwestując w coś zawsze się zyskuje.

Choć tu sama też zagrałaś jak rasowy glonojad sugerując by dalej stawiał na stoliku choć w ogóle ciebie nie interesował więc życzę ci aby to podejście też do ciebie wróciło od jakiegoś chada co przerucha i rzuci choć mówił o miłości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sami dają a potem dziwią się jak ktoś bierze, wtf? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MarCIASTA__: Podobnie jak ten czad co dawał ci kiełbasę a później zerwał kontakt
  • Odpowiedz
@you_re_a_towel czyli ona ma inteligencje rozwinie ta na poziomie pięciolatki i myśli że koleś jej stawia z czystego serca? Raczej dobrze wiedziała o co chodzi i go wykorzystała, wystarczyło zachować się okej i od razu powiedzieć że nie jest zainteresowana no ale wtedy nie byłoby drineczkow, jak dla mnie to prawie żadna różnica od eskortek czy #!$%@? który też trzeba płacić
  • Odpowiedz
@Lucider5: Na pewno wiedziała o co mu chodzi, po prostu naiwny gościu, który myślał że kupi sobie czyjeś towarzystwo, drineczki się skończyły to i ona się ulotnila, serio myślał że obca laska jest mu coś winna?
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: Widzę to tak, chciał stawiać stawiał, nikt sobie nic nie obiecywał świadczy o tym fakt że nie odmówił gdy zasugerowała że to impreza w kilka osób a nie randka we 2-woje. Wszystko jest cacy. Dobrze że nasz Dżentelmen na odchodne nie rozpiął rozpora pytając czy o czymś nie zapomniała.
  • Odpowiedz