Wpis z mikrobloga

@111krzysiek111: Bedzie ale w zamian dostaniesz marnego IPS'a, uposledzona nakladke MIUI, slabsza baterie i krotsze wsparcie wiec sobie przekalkuluj czy warto dla kilku fps wiecej w Fortnite bo jesli chodzi o sama plynnosc interfejsu nie zauwazysz znacznej roznicy.
  • Odpowiedz
@111krzysiek111: jestem mocno anty-xiaomi, dlatego raczej ci ich nie polece. Mają beznadziejną nakładkę i ekrany(w przypadku amoledów wypalają się najszybciej u nas na sklepie), do 1k każdy xiaomi będzie miał lcd, w m21 już masz ładnego amoleda. Jeżeli jakiś chińczyk to obczaj sobie któreś nowe oppo, bo coś tam wypuścili ostatnio nowego w tej półce cenowej.
  • Odpowiedz
@Asoy: obecnie korzystam z Xiaomi redmi note 5 i jak dla mnie jest bardzo spoko tylko już drugi raz stłukłem ekran i czas na nowe poza tym leżał długo rozładowany z rozbitym ekranem i bateria się popsuła trzyma bardzo krótko a wcześniej byłem bardzo zadowolony z jak rzadko musiałem go ładować
  • Odpowiedz
@111krzysiek111: imo te mityczne xiaomi lepsze się właśnie kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°), ich flaga się totalnie nie sprzedaje w polsce i nie dziwota bo dać ponad 3,5k za coś z xiaomi w nazwie to tak średnio. Ruszają w marketing mocniej więc ceny skoczą w ciągu roku
  • Odpowiedz
@111krzysiek111 Redmi Note 5 to trochę inna jakość w Xiaomi w porównaniu do rynku który był wtedy, teraz konkurencja porządnie wyciągnęła wnioski i Xiaomi tylko na papierze oferuje więcej, ma parę fajnych bajerów ale w ogólnym rozrachunku ustępuje na przykład Samsungowi. Moim zdaniem popularność tej marki w ostatnim czasie zbiera żniwa z zabijanego powoli Huawei
  • Odpowiedz