Wpis z mikrobloga

@aei9077: Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach najważniejszym celem politycznym dla nas wszystkich powinno być odsunięcie Adriana od władzy. Rozumiem również, że polityka to nie jest koncert życzeń i w drugiej turze przyjdzie mi zapewne zacisnąć zęby i poprzeć kandydata nielubianej przeze mnie PO. Ale powiedzcie mi czemu Trzaskowski strzela sobie w stopę sprzeciwem wobec przekopu Mierzei Wiślanej? Jak to usłyszałem to moja mina była pic rel. Co mu w tym nie pasuje, co to za problem, biorąc pod uwagę, że w skali kraju to żadna wielka inwestycja, a ma swoje strategiczne znaczenie.

#polityka #bekazpisu #neuropa #4konserwy #wybory #polska
aei9077 - @aei9077: Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach najważniejszym celem polit...

źródło: comment_1591451219xaa9G9EZuZ9O9JY3FLSfUd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aei9077: bo dla czaskoskiego nie licza sie inwestycje - po co lot jak jest lufthansa? po co cpk jak jest berlin? po co przekop jak jest rosja? Ten kandydat nie udaje nawet ze dziala w Polskich interesach, ale ciemny lud i tak to kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo dla czaskoskiego nie licza sie inwestycje - po co lot jak jest lufthansa? po co cpk jak jest berlin? po co przekop jak jest rosja? Ten kandydat nie udaje nawet ze dziala w Polskich interesach, ale ciemny lud i tak to kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kogi: przydałby ci się nowszy poradnik pisowskiego agitatora, bo jedziesz równo jak TVPinfo, którego target to debile:)
  • Odpowiedz
Co mu w tym nie pasuje, co to za problem, biorąc pod uwagę, że w skali kraju to żadna wielka inwestycja, a ma swoje strategiczne znaczenie.


@aei9077: więcej mu zaoferowali za sprzeciw, niż za przyklepanie. A Ty, czego się spodziewałeś? Przecież to jest podstawowa, jak nie wyłączna motywacja polityków. Ci którzy są za, też są przecież za tylko dlatego, że widzą, że więcej ugrają na zgodzie niż na sprzeciwie…
  • Odpowiedz
@aei9077: Trzaskowski obecnie nie jest przeciwny całkowitemu przekopowi, ale mówi że w tym czasie jest to niepotrzebne (czyli powinno się tą inwestycję zamrozić) a dopiero po całkowitemu wyjściu z kryzysu zastanowić się jeszcze raz nad tymi inwestycjami, które trzeba przyznać są #!$%@?.
  • Odpowiedz