Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Was też ogarnia takie mega poczucie krindżu na weselach? xD Teraz na szczęście nie bardzo są, ale mnie wzięło na wspomnienia i tak:
- dziwnie natapirowane, nalakierowane fryzury bab jak żywcem z biedy lat 90.
- wodzirej, niby pasujący do klimatu, ale jak się obejrzy potem nagranie wodzireja na youtube, to ostra żenada xd
- na niektórych są beznadziejne "śmieszne" zabawy, to nie na każdym na szczęście
- dziwaczni wujkowie, często pod wpływem alkoholu
- morze wódki i teksty typu "hehe ja poleję", "hehe ze mną się nie napijesz", "idziemy na hehe jednego"
- wciąganie spierdoksów do tańca, co gorsza tańca z różowymi, na siłę,
- faceci w za dużych garniturach, koszulach z krótkimi rękawami, błyszczące garnitury, koszule z 2 kołnierzykami etc.
- fryzury męskie "hehe na jeżyka poproszę wesele mam" od dziadowskich fryzjerów
- disco polo i "hity" wyśmiewające w stylu "facet to świnia" albo "byle nie do Warszawy"
- grube baby opięte "eleganckimi" sukienkami

Na ostatnim na którym byłem, przyznaję, że siedziałem za stołem, jadłem szarlotkę (dobra była xD), patrzyłem na to, co się dzieje i serio zastanawiałem się, jak się można tutaj dobrze bawić xd


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda5dad812485f6842b9a44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
Daniel: BooB 25zł dziękuję!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Was też ogarnia takie mega poczucie...

źródło: comment_1591375507ZbfUtsF1bM6kHbHaJsp9sw.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania To ci powiem ze malo widziales żenady na weselach :p zajmuje sie filmowaniem i montazem wesel (tez jako podzlecenia) i czasem naprawde nie wierze w to co widze. Gdyby to nie bylo nieprpfesjonalne i nielwgalne tp juz dawno robilbym kompilacje na yt xd
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania hehe jesteś #!$%@?. Idziesz na wesele, tylko po to żeby #!$%@?ć się, a później wszystko skrytykować na wykopie. Wydaje mi się, ze kiedyś ludzie potrafili bawić się i cieszyć z prostych rzeczy, a teraz wszystko musi być turbo śmieszne, zaakceptowane przez influencerów i najwyższych lotów, bo w innym przypadku jest cringe ()
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może zmień znajomych - uwierz są wesela na których nie ma gorszących zabaw na otrzęsiny, tortu śmietanowego itp.wymienionych. Wiadomo rodziny się nie wybiera więc jeżyk i nachlany wujek czasem się zdarzy ale można to zminimalizować dobrym ustawieniem siedzeń :D Ja postawiłem na weselu płożyć nacisk, żeby mi i żonie się podobało. Były niemiłe komentarze ciotek co to nie ma tańców za kasę, co to tort jest o 22 a
  • Odpowiedz
wbrew pozorom dużo ludzi ma mniejszą lub większą fobię społeczną (lub jest po prostu brzydkich).


@AnonimoweMirkoWyznania: I to jest powód, żeby drzeć łacha z tych, którzy chcą się zwyczajnie pobawić w gronie rodziny (jakkolwiek by to nie było żenujące) i znajomych?

Bo przecież prawdziwa elyta społeczeństwa gardzi wiejskim weselem i wszystkim, co nie jest wyrafinowane i drogie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zapomnę wesela sąsiadki z zeszłego roku. Wszystkie młode babeczki, siostry i bratowe ubrały sie w sukienki o takim samym kolorze, oczywiscie eksponujące wszystkie mankamenty ich figur. Polakierowane głowy, postarzajacy makijaż. A pozniej pretensje, ze ich mężowie za mna caly wieczor łazili. Myslalam, ze mnie wyrzuca z tej imprezy. Moj niebieski tylko sie z tego powodu puszyl.
  • Odpowiedz
@SIX_PATHS_OF_PAIN: wesela tak czesto wow wykop alternatywne myslenie wow ktos daje #!$%@? o polskie wesele na ktorym sie #!$%@? wódę aż miło i ma sie wszystko w pidzie wow pomocy mireczki!!! ide na wesele ale sam bo nigdy nie trzymalem za rękę wow XD #!$%@? w dupe wszystkim co sie dobrze bawia i maja #!$%@? w to co wypada a co jest w dobrym smaku, siedze sam to chociaz sie
  • Odpowiedz
@ReDHunter nie spotkałem jeszcze normalnego człowieka w wieku 25+, któremu nie pasowałyby wesela. Spotkałem za to sporo takich, którzy narzekali, że już kilka lat nie byli na żadnym, a chętnie by poszli. Dla przegrywów wesela to gehenna, dla normalnego człowieka to okazja żeby się spotkać z rodziną, znajomymi, wypić, pośmiać, pogadać.
Współczuję tym narzekającym, bo u mnie zawsze jak się spotkam na weselu z dalszą rodzinką to przypominam sobie jacy świetni
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Echhh widać że typowy piwniczak z wykopu który nawet dziewczyny za rękę nie trzymał, nie ma znajomych, a jedyne wspomnienia z dzieciństwa jak dostał 5 z religii... To że tak ktoś się lubi bawić to coś złego? Dla Ciebie to żenada, dla innego to właśnie Ty jesteś żenadą, wypierdek społeczeństwa który nie ma znajomych. Typowy obraz człowieka który idzie na wesele, nie bawi się, siedzi gdzieś z boku, obserwuje,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co złego jest w koszulach z kołnierzem (i jak wygląda koszula niego)? I co to jest podwójny kołnierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem nie raz. I 2 razy zdarzyła mi się nieprzyjemna sytuacja. Jeden starszy typ ciągle chciał tańczyć z moim różowym, zaczął ją obmacywać i rzucać jednoznaczne zdania. Druga- gość tak pochlał że zaczął psuć zabawę innym w ostateczności wpadł na stół który rozwalił i go wynieśli. Atmosfera przez kolejne pół godziny dosyć nie ciekawa. A tak wspominam dobrze
  • Odpowiedz