Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Was też ogarnia takie mega poczucie krindżu na weselach? xD Teraz na szczęście nie bardzo są, ale mnie wzięło na wspomnienia i tak:
- dziwnie natapirowane, nalakierowane fryzury bab jak żywcem z biedy lat 90.
- wodzirej, niby pasujący do klimatu, ale jak się obejrzy potem nagranie wodzireja na youtube, to ostra żenada xd
- na niektórych są beznadziejne "śmieszne" zabawy, to nie na każdym na szczęście
- dziwaczni wujkowie, często pod wpływem alkoholu
- morze wódki i teksty typu "hehe ja poleję", "hehe ze mną się nie napijesz", "idziemy na hehe jednego"
- wciąganie spierdoksów do tańca, co gorsza tańca z różowymi, na siłę,
- faceci w za dużych garniturach, koszulach z krótkimi rękawami, błyszczące garnitury, koszule z 2 kołnierzykami etc.
- fryzury męskie "hehe na jeżyka poproszę wesele mam" od dziadowskich fryzjerów
- disco polo i "hity" wyśmiewające w stylu "facet to świnia" albo "byle nie do Warszawy"
- grube baby opięte "eleganckimi" sukienkami

Na ostatnim na którym byłem, przyznaję, że siedziałem za stołem, jadłem szarlotkę (dobra była xD), patrzyłem na to, co się dzieje i serio zastanawiałem się, jak się można tutaj dobrze bawić xd


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda5dad812485f6842b9a44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
Daniel: BooB 25zł dziękuję!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Was też ogarnia takie mega poczucie...

źródło: comment_1591375507ZbfUtsF1bM6kHbHaJsp9sw.jpg

Pobierz
  • 128
@Kowixx: Ja tez nie chodzę z żoną bo o prostu to jest #!$%@? nudne i stwierdzilismy ze co impreze to samo. Op wyrazil zdanie a ty juz zakładasz na tego podstawie ze ma kija w dupie. Sam miałem tylko przyjecie na 25 osob i dobrze, nie kazdy lubi tańce i hulanki do "oczy zielone". Fuj
@calkowitybrakrozumu a to już zależy od tej osoby i jej charakteru. Jak idzie z kimś jako para, to z tą osobą głównie spędza czas. Znam parę, gdzie chłopak zaprosił znajomą jako osobę towarzyszącą na wesele i od tamtego dnia są parą, więc chyba jej się podobało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: hehe XD


A tak serio to jakbym słuchał brata i siostry jak chcesz twierdzić kto jest normalny a kto nie to zachacz o podstawy psychiatrii lub chociaż psychologi możesz też zgłębić tajemnice jak działają poszczególne charaktery a nie sobie stwierdzać kto jest normalny a kto nie tak o bo Ci się tak podoba
Podlasiu
Rok 2015
Wiocha w Podlaskim, psy dupami szczekajo.
Wesele Sebka i Karynki.
Kredyt na 80k motzno, 300 gości ale trzeba sie pokazać.
-Sebku czy bierzesz karyne za żone?
-#!$%@? #!$%@?
-ogłaszam was mężem i żoną, możesz pocałowac panne młodo
-seba weź ryj bo ci #!$%@?
-hehe cza przepukać, jedziem na wesele

Goście pakują sie do passat.rar
C:/kosciol>move passat.rar d:/remiza
Tluszcza ładuje sie na sale
Swojska kielba und bimber
Wchodzi rosół
bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy od imprezy, na większości wesel, na jakich byłem było w porządku pod tym względem - jakieś tam łapanie muchy/welonu plus ciuchcia i tyle. Nie żebym był fanem takich zabaw, ale zacisnę zęby i przeżyję. Natomiast ostatnio byłem na weselu na jakimś zadupiu na Podkarpaciu ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i gdy zaczęły się zabawy to praktycznie wszystkie osoby przed 40-tką dziwnym trafem ruszyły do
@calkowitybrakrozumu: byłam wielokrotnie na weselach jako osoba towarzysząca.
Byłam z fajntmi kolegami, nie mam problemow z nawiązywaniem znajomości, dobrze tańczę - zabawa fajna.
I nie miałam problemów, że nikogo nie znam. Młodzi zwykle siedzą z młodymi, ale co to za problem zamienić kilka zdań z jakąś ciotka?

Jak masz zamiar całe życie iść tyljo tam, gdzie kogos znasz i boisz się obcych, to trochę się ograniczasz. Ale co kto lubi :)