Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Was też ogarnia takie mega poczucie krindżu na weselach? xD Teraz na szczęście nie bardzo są, ale mnie wzięło na wspomnienia i tak:
- dziwnie natapirowane, nalakierowane fryzury bab jak żywcem z biedy lat 90.
- wodzirej, niby pasujący do klimatu, ale jak się obejrzy potem nagranie wodzireja na youtube, to ostra żenada xd
- na niektórych są beznadziejne "śmieszne" zabawy, to nie na każdym na szczęście
- dziwaczni wujkowie, często pod wpływem alkoholu
- morze wódki i teksty typu "hehe ja poleję", "hehe ze mną się nie napijesz", "idziemy na hehe jednego"
- wciąganie spierdoksów do tańca, co gorsza tańca z różowymi, na siłę,
- faceci w za dużych garniturach, koszulach z krótkimi rękawami, błyszczące garnitury, koszule z 2 kołnierzykami etc.
- fryzury męskie "hehe na jeżyka poproszę wesele mam" od dziadowskich fryzjerów
- disco polo i "hity" wyśmiewające w stylu "facet to świnia" albo "byle nie do Warszawy"
- grube baby opięte "eleganckimi" sukienkami

Na ostatnim na którym byłem, przyznaję, że siedziałem za stołem, jadłem szarlotkę (dobra była xD), patrzyłem na to, co się dzieje i serio zastanawiałem się, jak się można tutaj dobrze bawić xd


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda5dad812485f6842b9a44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
Daniel: BooB 25zł dziękuję!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Was też ogarnia takie mega poczucie...

źródło: comment_1591375507ZbfUtsF1bM6kHbHaJsp9sw.jpg

Pobierz
  • 128
@AnonimoweMirkoWyznania: uwielbiam wesela, mam świetne rodzeństwo i kuzynostwo, zawsze się super bawimy. Można się bez żenady powygłupiać z RIGICZem, kiedy fajnie szumi w głowie (nie mowie o nawaleniu i lezeniu pod stolem), potanczyc, pospiewac. Brat ze strony mamy potrafi śpiewać takie mega przyśpiewki że chyba u nas wszystkich był starostą xD (nie mylić ze spiewami o majtwczkach w kropeczki). Kocham wesela, a jak jeszcze ide na nie bez dzieci (bylam raz
@Kowixx: XD, to prawda. op pewnie poszedl sam bez dziewczyny i byl jedynym gosciem bez osoby towarzyszacej. ale zapomnialem ze tu sa same intelektualne superiory programisci 100k euro, profesorowie fizyki kwantowej i matematyki ( a tak naprawde 90%osob ktore siedzi na tym portalu to pryszczate przegrywo-kuce z liceum). a tymczasem jego kuzyn Paweł zaprosil swoja kolezanke z klasy Karoline i swietnie sie bawili - potanczyli, napili sie z wujkami wodki, zakrecili
@Kowixx: @Znowu-sie-nie-chce: Nie wiem w jakim towarzystwie obraca się "elyta" wykopu, ale ja na każdym z wesel, na którym byłem, bardzo dobrze się bawiłem i:
- Nigdy nie spotkałem się, żeby się ktoś bił
- żadnych sprośnych zabaw
- nikt nie spał na stole i nie przejawiał nadmiernego upojenia alkoholowego
- ok, może nie każdy miał garnitur na wymiar od pana TukTuka, ale każdy był w miarę ubrany
- muzyka