Wpis z mikrobloga

@milalulu: Hej Mireczki, od jakiegoś czasu działam z malowaniem odzieży, skór i poczyniłam kolejny taki o to malunek #chwalesie Napisy i silnik Harleya dla Harleyow'ca. Wymagająca, czasochłonna praca, teraz jestem ciekawa Waszych opinii, podoba się? może ktoś tez chętny na malunek, czego tylko dusza i wyobraźnia zapragnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
tag do obserwowania: #milamadeart
Ig: mila.madeart
Fb: Milamadeart
#rysujzwykopem #malujzwykopem #sztuka #custom #malarstwo #harleydavidson #polandrock #polandrockfestival #motoryzacja #motocykle #motomirko #modameska #moda #obrazy
milalulu - @milalulu: Hej Mireczki, od jakiegoś czasu działam z malowaniem odzieży, s...

źródło: comment_15913654524yKp4woqahrJiz0KoAEzk2.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: Używam specjalnych preparatów do malowania odzieży/skór i ich utrwalenia. Powiem tak, jedna z kurtek, którą malowałam zniszczyła się zupełnie w skutek zaniedbania i skrajnych warunków atmosferycznych za to malunek jest nienaruszony :P Także użycie specjalnie przeznaczonych farbek, preparatów daje wytrzymałość.
  • Odpowiedz
@milalulu: Ekstra! Ja zamierzam odnowić stara 10 letnią skórzana kurtkę. Mam tłucz i krem koloryzujący ale chce odnowić czerń farbą. Polecasz jakąś farbę? Z tego co czytałem to np. Do kurtki, która będzie często zginana wystarczy farba alkoholowa, która wsiąknie w skórę.
  • Odpowiedz
@milalulu: Ekstra! Ja zamierzam odnowić stara 10 letnią skórzana kurtkę. Mam tłucz i krem koloryzujący ale chce odnowić czerń farbą. Polecasz jakąś farbę? Z tego co czytałem to np. Do kurtki, która będzie często zginana wystarczy farba alkoholowa, która wsiąknie w skórę.


@RelaxxxHomie: Stara skóra najlepiej, nie wiem jak wygląda Twoja ale może nie odnawiaj jej za bardzo ?;P przetarcia i widoczne znoszenie osobiście myślę, że dają charakteru i wyglądają
  • Odpowiedz
Kawał zajebistej roboty!

Masz jednego subskrybenta więcej na IG (ʘʘ)


@Artron: Yeee! Witam i dzięki muczos bardzo, miłego pobytu na IG, w planie dużo więcej tego typu prac:)
  • Odpowiedz
@milalulu: Jaki farb używasz?


@agus123123: Specjalnych do skór i media zmiękczajace, utrwalające. W sumie mix, kilku różnych specyfików ale nie chciałabym podawać dokładnie, za to chciałabym zachować tajemnicę przepisu ;) To była długa droga, żeby zbadać co i jak może się najlepiej sprawdzić, metoda prób i błędów i przerobienie tematu, artykółów #brainsmash
  • Odpowiedz
jaki koszt za takie coś?


@looolbeka: 200zł. Przesyłasz zdjęcia kurtki, powierzchni na której malować. Oceniam czy ok. Przysyłasz kurtkę/kamizelkę. Tydzień realizacja. Po robocie wysyłam zdjęcia do zatwierdzenia, jak wszystko tip top. Wysyłam spowrotem. Płatność przy odbiorze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może ktoś tez chętny na malunek, czego tylko dusza i wyobraźnia zapragnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@milalulu: Tego byś mi nie mogła namalować. A nawet jakbyś namalowała to bym nie mógł nosić takiej kurtki ¯_(ツ)_/¯


@SIX_PATHS_OF_PAIN: czuję wyzwanie, dawaj , co to za temat :p
  • Odpowiedz