Wpis z mikrobloga

Mój tłum jest lepszy niż twój. Jak tam gdańszczanie -zadowoleni, że wam Dulkiewicz z Trzaskowskim koronoparty w środku epidemii zorganizowali?
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wizyta-Rafala-Trzaskowskiego-w-Gdansku-n145780.html
Przecież to się nóż w kieszeni otwiera. Jakiś wyborczy cyrk ważniejszy niż zdrowie i życie ludzi. Jak można popierać takich polityków. Przecież po takim wiecu to powinien być koniec politycznej kariery dla tych osobników.

#koronawirus #4konserwy #neuropa
#gdansk #gdynia #sopot
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - Mój tłum jest lepszy niż twój. Jak tam gdańszczanie...

źródło: comment_1591353749VThNjG6iSSyi2HAlATX4OD.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hardporecorn: Nie nie każdy decyduje.
Decyduje prawo, które Dulkiewicz i Trzaskwoski ma w takim samym poważaniu jak reszta organizująca zbiegowiska.
Decyduje kandydat czy w ogóle zorganizuje i będzie narażał społeczeństwo na rozwleczenie choroby.
Decyduje zdrowy rozsądek i nauka, która mówi, że każde większe zgromadzenie jest niebezpieczne, że brak dystansu jest niebezpieczny, niepotrzebne kontakty są niebezpieczne.

Nawet gdyby prawo nie zabraniało takich zbiegowisk to ktoś kto szanuje życie i zdrowie obywateli, ich poświęcenie w czasie epidemii, ciężką prace ludzi w służbie zdrowia i sanepidzie by takich cyrków
  • Odpowiedz
Decyduje zdrowy rozsądek i nauka, która mówi, że każde większe zgromadzenie jest niebezpieczne, że brak dystansu jest niebezpieczny, niepotrzebne kontakty są niebezpieczne.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Czyli karzeł i jego rząd mają w dupie zdrowy rozsądek, naukę i prawo (tak, tak, prawo też łamią) i spęd ludzki w postaci wyborów nie powinien się odbywać?

Nawet gdyby prawo nie zabraniało takich zbiegowisk to ktoś kto szanuje życie i zdrowie obywateli, ich poświęcenie w czasie epidemii, ciężką prace ludzi w służbie zdrowia i sanepidzie by takich cyrków nie
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: Tak. Wybory i cała otoczka stanowią zagrożenie, włansie przez takie nieodpowiedzialne działania kandydatów i z punktu widzenie epidemiologii lepiej by było gdyby zostały przełożone.

Nie ma innej opcji, niż prowadzenie kampanii do odsunięcia czerwonych knurów od koryta. Tak po ludzku po prostu nie ma.

Po pierwsze na wygraną w drugiej turze mają większe szanse Kamysz i Hołownia anie Trzaskowski. Jeśli ci zależy na odsunięciu PiS od władzy to będziesz
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Gdyby mi chodziło o nienawiść to bym wybierał między długopisem a Bosakiem. Pierwszy to nienawiść do narodu, drugi to nienawiść do rozumu. Ja po prostu chcę godnie żyć w swoim kraju. Hołownia za cholerę się nie nadaje, to czysta hucpa. Nie ma doświadczenia, zaplecza, nie ma jaj, ani żadnych pomysłów. Może jest wyszczekany, ale ryczy jak dziecko z byle powodu, co samo z siebie dyskwalifikuje go jako prezydenta. WKK
  • Odpowiedz