Wpis z mikrobloga

#motocykle
Jaki naked dla wzrostu 162cm bez butów proponujecie xd
Szukam czegoś pod swój wzrost w okolicach 600cc
Myślałem nad:
Ducati Monster 696 - 1 cylinder podobno szarpie mocno na niskich obrotach a to będzie mój pierwszy Moto
Yamaha mt-03 660 - chociaż tutaj mogę mieć problem z dostępnością podłoża
Honda CB600 Hornet - tutaj też mogę mieć problem z wygodnym podparciem
I w zasadzie reszta mi do głowy nie przychodzi. Wiem że R3 od Yamahy jest niska ale to bardziej sportowy wygląd inna pozycja za kierownicą. Bardzo mi się podoba BMW G310r ale to tylko 300 chociaż właśnie wygląd i wysokość siedziska 770mm była by pewnie idealna. Co jeszcze mogę znaleźć dla niskich osób może coś polecanego dla dziewczyn niskich typu naked +/- 600cc

Dzięki z góry z każde info
  • 26
@Lucider5: Ogranicznik był kombinowany, najprawdopodobniej ktoś go położył, skrzywił kierownicę, i żeby nie biła w bak 'zadrutował' ogranicznik. W serwisie naprostowali kierownicę, i ogarnęli ogranicznik tak aby było bez druciarstwa. Główka ramy przy okazji jak już rozkręcili kierownicę aby dobrać się do ogranicznika. Rura wyszła przy wymianie uszczelniaczy że jest krzywa czy tam porysowana więc trzeba było wymienić. Co do zamka to kupiłem po prostu uzywany przez neta, i wymieniłem wkładkę
@Lucider5: Jeszcze czeka mnie wymiana napędu w najbliższym czasie bo mimo iż nie jest bardzo zjechany, to łańcuch jest nierówno wyciągnięty, więc pewnie koło 400zł trzeba będzie rzucić ;p
@Lucider5: @Delfin17: właśnie widzę, że ER6n jest niska ale ER6f już niekoniecznie dla mnie chyba, że właśnie obniżona ewentualnie wymiana siedziska na mniej wygodne :) jeszcze pozostaje mi Suzuki SV650 najtańsze i stare motor zarazem, ER6n dużo tego, ładnie wygląda tylko nie wiem gdzie zaczerpną informacji o obniżeniu tego ustrojstwa ;p
@Kaolin28: Wysokość siedzenia w f jest 0,5cm wyższa niż w n, więc generalnie różnica niewielka. Ale w sumie ja się raczej nie powinienem wypowiadać bo nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać z Twojej perspektywy
@Delfin17: no tak masz rację ja spojrzałem na starą produkcję tam wysokość była 775mm, tutaj jest 805mm.
Hm m musiałbym się gdzieś do niego przysiąść bo Suzuki gladius w OSK ma coś koło 800mm. Najgorsze jest to, że każda strona pisze coś innego, inaczej opisują recenzenci, inaczej wikipedia inaczej strony typu jednoslad, motobanda itp