Wpis z mikrobloga

@ixdude: nie bardzo rozumiem co ma do tego Apple skoro piszemy o lego.
Ja wolę mieć więcej lego dlatego odkładałem zakup chirona do najlepszego momentu i tak samo będzie z lambo
@Qullion: twoje finanse, nie moja sprawa. Ja mam chęć posiadania lambo teraz, więc kupiłem sobie teraz. Tak samo było z Bugatti. Z Porschakiem czekałem na "promocję" i kupiłem za stówkę taniej po pół roku od dostępności dla VIPów, bez sensu. Wolę nie kupować szajsowatych zestawów i pozbierać sobie na zestaw premium.
I do tego piję z Apple - jedni wolą Androidy za tysiaka i zmienić go po roku, a ja wolę
@ixdude: co i jak kto wydaje to jego sprawa, ale lepiej mieć więcej niż mniej.
Porsche kosztowało 950 zł, Bugatti 1080 zł, lambo do zgarnięcia za około 1050 zł będzie. Jak ty nie widzisz sensu w czekaniu to ja nie wiem. Dla mnie to polowanie to jedna z fajniejszych rzeczy. Nie kręci mnie kupowanie po cenach katalogowych. Jak kupię coś w promocyjnej bitwie to jest sukces. Dla mnie to jeden dodatkowy
@Qullion: nie rozumiem po co w ogóle zaczynasz ten temat, gość ma chęć kupić dzisiaj i #!$%@?, bardzo go cieszy posiadanie Lambo bez czekania a Ciebie cieszy polowanie na zestaw, pół roku odświeżania amazona i promoklocków żeby zaoszczędzić 3 stówy i uważasz, że tak musi każdy... @ixdude super zestaw, szanuję
@wrobel28: nie każdy wie, że można mieć taniej, a zarazem więcej. Z resztą jak czytałeś to sam widzisz, że pisze głupoty o czekaniu na promocję 100 zł przez pół roku. Większość tu tak robi, że właśnie czeka mimo, że goście mogą mieć kilka lambo za swoją wypłatę, ale polują i biorą za 1000 zł i przeważnie biorą od razu pod 2 zestawy.
Właściwie to czytałeś co piszę? jakie 3 stówy. Oszczędność
@Qullion: no, przeczytałem, gość wrzuca foto zestawu żeby pochwalić się fajnym setem a Ty mu tłumaczysz, że można taniej, gwarantuję Ci, że on doskonale o tym wie, może nie masz złych intencji ale to wygląda podobnie jak wrzucałem zdjęcia chirona i musiałem tłumaczyć się dlaczego nie kupiłem lepina bo podobny i 4x tańszy, no offence, po to są te wpisy żeby dyskutować, miłego dnia
@wrobel28: właśnie po to są te wpisy żeby dyskutować. Ja napisałem on odpowiedział i widać było, że nie za bardzo wie. Ja chciałbym żeby mnie ktoś uświadomił na początku, że można tu i tam kupić taniej.