Wpis z mikrobloga

@przeczki: na krytpo możesz , praktycznie brak opłat (binance?), a shitcoiny zdarzają się mieć skoki po 20-200% w ciągu 10h jak lubisz hazard. W sumie i tak nie rozpłaczesz się jak przewalisz 50zł, a może CI się uda i: cię czegoś nauczysz albo wyjmiesz z 100zł czy coś.
@przeczki: nie słuchaj frajerni, jak dopiero zaczynasz to nie ważne ile masz kasy bo i tak ją stracisz, jedynie przy 50 zl mozesz nie miec zadnych emocji. Poszukaj jakiegos brokera ktory oferuje konto z mikrolotami bo mając 50zl nie otworzysz zadnej pozycji bo za mały margin
@przeczki: jak wejdziesz na potężnej dźwigni to nawet kilka tysięcy możesz zarobić z tych 5 dyszek(ja tak zrobiłem) ale to już jest czysty hazard bo jak spadnie 0.001% w dół to masz pograne xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przeczki: Ja wszedłem w Revoluta 4dni temu aktualnie jestem między 160-180zł na plusie a wrzuciłem jakieś 1100zl ;) Nic specjalnego ot żeby zobaczyć z czym to się je i żeby za dużo nie stracić jakby coś poszło nie tak. I kilka różnych firma żeby rozbić ryzyko :p Chociaż już teraz widzę że mogłem cały hajs w jedno władować :p
źródło: comment_1591372429UHaYfm8OjjbZoz16famWTG.jpg
@przeczki: a warto chodzić na siłownie jak ważysz 150kg i nie możesz wycisnąć 20kg? Pewnie, od czegoś trzeba zacząć.

Oczywiście 50 pln budżetu to bardziej hobby niż inwestycja, ale może złapiesz bakcyla a jak przegrasz kasę to przynajmniej mało. Co się pobawisz to twoje a stracisz nie więcej niż równowartość 3 biletów do kina. A w przyszłości jak będziesz miał jakąś poważniejszą gotówkę już przynajmniej będziesz wiedział o co z tą
@przeczki: Dobrze Ci mówi. Wpłać sobie na revoluta. Tam masz 3 darmowe transakcje w miesiącu i znajdziesz dużo tanich spółek. Szkoda ze nie wszedłeś wcześniej bo ja np. Kupiłem pare akcji American Airlines jak były po niecałe 11 USD a teraz są już po 19 więc z 44 zł zrobiłbyś około 70 zł licząc spadek kursu dolara :D