Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #motomirko
Czy to jest normalne?
Gościu z--------a ponad 280 km na zwykłej krajówce, przy ograniczeniu do 90km/h.
Nie licząc rozpoczęcia wyprzedzania przy ciągłej linii. Przewińcie do 5 minuty.
Pawci0o - #motoryzacja #motocykle #motomirko
Czy to jest normalne? 
Gościu z-------...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawci0o: parę dni temu w mojej miejscowości motopizda leciała ponad 200 i wyjechał mu pijany traktorzysta.
Wszyscy Hur dur powiesić traktorzystę, motocyklista miał narzeczona i dziecko i jeśli przeżyje to amputują mu nogę i rękę.
Nie popieram jeździć po pijaku ale jak się z--------a 200 po wsi to trzeba się liczyć że może Ci wyskoczyć bażant/kot/pies/sarna/lis czy nawet większy kamień wpadnie pod koło i lecisz
https://www.google.com/amp/s/tp.com.pl/artykul/traktorzysta-trafil/1008978
  • Odpowiedz
@Bachal:
Kiedyś byłem na spotkaniu większej grupy moto w dużym mieście. Wspólny wyjazd za miasto. Grupa podzieliła się na dwie - czołówka i peleton - tak żeby spotkać się w wyznaczonym miejscu, a każdy dojechał swoim tempem. Byłem akurat tym, który próbował dogonić czołówkę z peletonu. 120km/h w zabudowanym na ograniczeniu do 50, poza zabudowanym 180+ (nie na autostradzie) i dziki slalom, natrzaskałem z miliard punktów gdyby ktoś to policzył.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volmz:

Wyjdź z szafy człowieku


Wystarczy że wychodzę na ulicę i widzę co "motocykliści" robią w mieście
I nie pisz że jadą jak wszyscy 50-60 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście wrzucanie wszystkich do jednego wora jest złe, ale sami pracują na swoją reputację
  • Odpowiedz
Rozumiem, że dopiero co kupiyl motocykl? Nie ma to jak dotarcie silnika. To nie jest normalne, bo nie będą mogli zidentyfikowac zwłok jak choćby zając wyskoczy..
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Jak mu wyleci sarna to będzie leciał z prędkością 280 km/h 20 metrów nad ziemią zanim zatrzyma się w koronach drzew. Dziadka w tico co wyjdzie z bocznej dróżki też no problem ominie.
  • Odpowiedz
Wystarczy że wychodzę na ulicę i widzę co "motocykliści" robią w mieście

I nie pisz że jadą jak wszyscy 50-60 ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ameliniowyguzik: ja tak jeżdżę, osobówki mnie wyprzedzają ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak rozpędzam się do 100 poza miastem to wyobraźnia pompuje mi mózg obrazami jak rozbijam się na drzewie.
  • Odpowiedz
@Pawci0o uwielbiam ludzi, co zjeżdżają takim p-----m, potem myślą, że każdy im ustąpi, bo przecież oni jadą motoręęę, a tu c--j, jak widzę takich, co siedzą metr od zderzaka ciężarówki z nadzieją, że im zjadę to tylko przybliżam się do osi jezdni, niech wyprzedza, jak ma odwagę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawci0o: a potem wyjeżdżasz sobie spod domu na ograniczeniu do 50, patrzysz w lewo, a tam 2km dalej tylko jakaś kropka jedzie i zaczynasz wyjeżdżać, oczywiście nie zdając sobie sprawy, że ta kropka z--------a 300km/h. A potem hurr durr zły kierowca wymusił na biednym motocykliście ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Bachal w nie no jak chciał stewstowqć to lux. Najwyżej się rozpiwrodli i będzie płacz że kierowcy osobówek nie uważają i motocygle są wszędzie
  • Odpowiedz
@wxx71: Dla was samobójstwem jest wyjście z domu,bo może cegła spaść na łeb.

Nie wiem po jakich wy drogach jeździcie,gdzie wy mieszkacie,ale nie p--------e,że rozwinięcie 120km/h samochodem to jest jakiś wyczyn na polskich drogach,a tym bardziej motocyklem,gdzie masz 3 sekundy do setki.Gościu zwyczajnie ma umiejętności,śmiga również na torach,wie co robić w kryzysowych sytuacjach.
  • Odpowiedz