Wpis z mikrobloga

Antybiali biali wspierający #blacklivesmatters są skłonni znęcać się nad swoimi dziećmi tylko dla dobra społeczności, której jedynym celem jest ich pozbycie.
Soros może być dumny ze swoich pionków.

"Różnorodność" to słowo kluczowe dla ludobójstwa białych

#protest #usa #trump #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #4konserwy
Xtreme2007 - Antybiali biali wspierający #Blacklivesmatters są skłonni znęcać się nad...

źródło: comment_1591271773CSxKIOqoiKAutpk3g4x5W9.jpg

Pobierz
  • 13
@Xtreme2007: zabrać to dziecko rodzicą( _)....#!$%@? to mi wygląda jak hitlerjungenat tylko że zamiast że ja jestem aryian a ty indermench to masz że jestem gówmem i białym śmieciem.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Xtreme2007: Widać że tu już ekspert od spraw rasowych i kulturowych przyszedł( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjdź czasen z tego neta bo już Ci odwala na potęge. Ludobójstwo białych() uroczo xD
@Zigfriddo: no i znowu, określanie grup badawczych wg koloru skóry jest ślepą rasistowską uliczką, gdyż ludzie z punktu widzenia nauki nie są biali lub czarni, a posiadają ewentualnie określone genotypy. Sprowadzanie tego tylko do koloru skóry jest dla wykształconego człowieka żenujące, a nie wmówi mi nikt że nagle te tępe głupie durne debilne bezmyślne masy pospólstwa zaczęły się pasjonować nauką.
@Zigfriddo: upraszczać można, tylko do czego to prowadzi? Czemu ma służyć? Według mnie dezinformacji i walce politycznej, a ja nie zamierzam być użytecznym głupcem który powiela stereotypy.
Nie dyskutuję że statystykami odnośnie koloru skóry osadzonych w amerykańskich więzieniach, ale samo stwierdzenie że przyczyną jest ich kolor skóry jest z naukowego punktu widzenia bezużyteczne. Dlatego należy zapoznać się że statystykami które pokazują przyczyny takiego stanu rzeczy na które mamy wpływ, które możemy
@Zigfriddo: jeszcze drobna uwaga, co do "dużych grup" odróżniajmy te do których przynależność się wybiera od tych gdzie znaleźliśmy się przez przypadek... Grupa czarnych ludzi to bezużyteczna klasyfikacja możemy do niej nawet kominiarzy i górników podciągnąć, natomiast członkowie danego gangu jak najbardziej zasługują na odpowiedzialność zbiorową za zbrodnie popełnione wspólnie z kumplami.
Ja sobie nie wyobrażam jak moglibyśmy teraz Morgana Freemana obwiniać o niszczenie witryn sklepowych.... ma z tymi chuliganami tyle