Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 53
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Czwartek, 04 czerwca 2020. Imieniny: Kwiryny, Franciszka. Słońce wstało dziś o 04:16. Będzie oświecało nas 16 godzin i 57 minut, w zenicie znajdzie się o 12:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:13. Ciemna noc zapadnie o 23:43, ale gwiazd można wypatrywać od 22:07.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 46
  • Odpowiedz
@micke: o piosenka ma w tytule AFRICA, czyli widzę kolega promuje rasizm i wyśmiewa się z czarnoskórych

Już leci zgłoszonko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć Murki

@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @micke

Jutro mam egzamin na prawo jazdy. Wczoraj miałam jazdy i dzisiaj też mam. I szczerze? To będzie moja szósta próba (4 w Szczecinie i 2 w Głogowie) i autentycznie mam dość. Nie jest to kwestia techniki, bo ze wszystkimi instruktorami dałam i daje rade się nauczyć albo robić coś inaczej
  • Odpowiedz
@micke: Dziś 35. urodziny Alicji Janosz, wielkiego polskiego talentu wokalnego. Jednakże z racji tego, że pani Janosz zapomniała zrobić kariery muzycznej lub nagrać choćby jednego utworu godnego uwagi, przed Państwem zastępczo Peter Gabriel na żywo z Aten '87 ( ͡ ͜ʖ ͡)
smutny_kojot - @micke: Dziś 35. urodziny Alicji Janosz, wielkiego polskiego talentu w...
  • Odpowiedz
@DobreTipyWujkaTrenera: za każdym ... razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy mówią, wyśpij się, wypij meliski, albo kielona na rozluźnienie, oddychaj głęboko... nic nie działa, zdawałam rano, wczesnym popołudniem, nie robi mi to różnicy, stres jest ten sam (°° mogę się nastawiać pozytywnie, negatywnie, zjeść wcześniej czekoladę albo banana, ale koniec końców efekt jest ten sam ( ͡
  • Odpowiedz

Cześć wszystkim!
Czwartek zapowiada się bardziej deszczowy niż słoneczny, ale to w sumie dobrze bo lepsze powietrze jest i tak przyjemniej się zrobi.
Wczoraj wieczorem oglądałem wirtualną noc muzeów z Muzeum w Elblągu:
https://www.youtube.com/watch?v=fFpeJ-rux6E
Zrobię małą reklamę i może zachęcę kogoś do odwiedzenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tymczasem smacznego przez cały dzień i
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
@omi-omi na stres nie ma ratunku( ͡º ͜ʖ͡º) ja za pierwszym razem nie zdałem bo za blisko omijanego auta ¯_(ツ)_/¯ a tak naprawdę jebłem bagaznikiem bo jako pierwszy zamknęłem, 5 osób przedemna z placu przez to Nie wyjechało( ͡º ͜ʖ͡º) a za drugim razem mimo że jechałem na ręcznym, tak kontrolka sygnalizowała "a to Nie puszcza na jeden ząbek" i #!$%@?ła mi
  • Odpowiedz
Dzieeń dobry!
Dzisiaj nabiłam 23 lvl więc pijemy kompot! Może być z prądem. Wypijmy za moje zdrowie i życzcie mi pieniędzy - resztę sobie kupię sama ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten rok był strasznie pokręcony i mam nadzieję, że dalej tak już nie będzie bo jeszcze ani razu mi tak kijowo nie szło xD
Nie przyszłam na pusto, proszę brać po jednym pan założyciel może dwa. No i
Wejszlo - Dzieeń dobry!
Dzisiaj nabiłam 23 lvl więc pijemy kompot! Może być z prądem...

źródło: comment_15912518980OKUV438BJxJ3Zh1P2DrTk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Na zdjęciu efekt poprawnego głaskania pieseła po brzuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wejszlo wszystkiego najlepszego!! I ja też biorę dwa cukierki bo duży chłop jestem! W sumie to wezmę trzy bo pewnie ktoś i tak nie będzie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@omi-omi: O jezu, pamiętam mój stres na egzaminie. Na samym początku czilera, ale coś mi na łuku nie wyszło, nie wiem
w.....y - Na zdjęciu efekt poprawnego głaskania pieseła po brzuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wejs...

źródło: comment_1591253392EhuUjg4Js2MXGl1BgTMTV1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz