Wpis z mikrobloga

zdecydowanej większości osób które ćwiczą kalistenike zależy na tym żeby dobrze wyglądać a nie żeby #!$%@? komuś mocniej w mordę albo podnieść lodówkę przy przeprowadzce


@niekompalityca: Większość ma patyczki, nie nogi, więc na dobrym wyglądzie im nie zależy.
  • Odpowiedz
@void1984: akurat syndrom bociana to najczęściej występuje u osobników którzy robią typowy trening na siłowni, przy kalistenice nie ma takich dysproporcji bo te osoby są po prostu szczupłe wszędzie, niski bf i dobra definicja mięśni. Zreszta nie każdemu podobają się nogi trójboisty xD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Oczywiście, że daje dużo w walce, widzę po sobie samym, poprawa siły całego ciała przez poprawienie martwego i przysiadu dużo zmienia, szczególnie w kewstii stabilności na nogach - jak masz kumpla, który bierze dużo więcej na przysiad od Ciebie to zróbcie sobie challenge i spróbuj go wywrócić a la zapasami lub przepchnąć, zobaczymy, kto wygra i czy przysiad nie ma przełożenia na walkę XD
  • Odpowiedz
jak masz kumpla, który bierze dużo więcej na przysiad od Ciebie to zróbcie sobie challenge i spróbuj go wywrócić a la zapasami lub przepchnąć, zobaczymy, kto wygra i czy przysiad nie ma przełożenia na walkę


@czz17: Ty chyba jakieś walki z kolegami w łóżku sobie urządzasz, bo widać od razu, że o innych nie masz żadnego pojęcia. Stabilność na nogach. xDD
  • Odpowiedz
stabilność (...) idzie z nóg


@czz17: xDDDD

Masz jakieś jeszcze mądrości? Jakie jeszcze tajemnice nauczyłeś się podczas martwego i przysiadu? "Ciosy zadaje się ręcami a czasem nogami?"
  • Odpowiedz
Widzę, że kolega nie tylko nie był nigdy na sportach walk

To widać, że nigdy nie byłeś na żadnym treningu jakiegokolwiek sportu walki


@czz17: Ale to ja pierwszy napisałem, że ty #!$%@? wiesz o sportach walki i nigdy nie otarłeś się nawet o ten temat, więc teraz jak napiszesz 20 razy to samo, to nie zmienia faktu że już jesteś podsumowany. xD

ale też nigdy nie podnosił ciężaru większego niż sam
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Widzę gimbusiarskie argumenty, ale odpowiem ci jako ciekawostkę: kilka ładnych lat sportów walki i prawie 10 lat na siłowni i serio siła ma znaczenie w SW, nie determinuje wszystkiego, bo liczy się wiele czynników jak przede wszystkim wydolność i technika, ale poprawa siły u zawodnika ma przeniesienie szczególnie do stabilności czy walki w klinczu. BTW ważę dwukrotnie tyle co napisałeś i skoro takimi tekstami odpowiadasz to śmiem podejrzewać, że
  • Odpowiedz
bo liczy się wiele czynników jak przede wszystkim wydolność i technika, ale


@czz17: Nie ma ale. I przestań pisać rzeczy które można wyczytać w Kaczorze Donaldzie, bo nie wiem komu chcesz tą wiedzą zaimponować. Zajebisty tip, "liczy się technika, ale jak będziesz silniejszy to będziesz lepszy". NO #!$%@? NIESAMOWITE. XD Zdradził ci to Najman, czy bonus bgc?

kilka ładnych lat sportów walki i prawie 10 lat na
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Nie podałeś żadnego sensownego argumentu, a odpisuje tylko dlatego, że wkurza mnie takie pieprzenie, no chyba, że to celowe nakręcanie, jak twierdzisz, że siła ciosu czy stabilność nie idzie z nóg to znaczy, że nie otarłeś się o to, bo na pierwszym treningu boksu już tłumaczą, że siła idzie z nóg a nie z ramienia, jak nie doceniasz martwego czy przysiadu to znak, że nigdy nic konkretnego nie podnosiłeś
  • Odpowiedz
a odpisuje tylko dlatego


@czz17: Odpisujesz, bo tak samo jak ja mam rację, tak ty piszesz wysrywy, co tylko potwierdziłem. XD

martwego czy przysiadu


@czz17: Martwy i przysiady to jest #!$%@? może 5% treningu przy boksowaniu. Nie pogrążaj się dziewczynko w tematach, o których nie masz pojęcia.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: W którym miejscu napisałem, że martwe i przysiady to podstawa treningu boksera? XD Długo rozmyślasz nad odpowiedziami, musisz sobie dopowiadać trochę, nie? Bo na to co pisałem nawet nie masz argumentu poza obrażaniem, jeżeli nadal twierdzisz, że siła ciosu nie idzie z nóg albo że poprawa zdolności siłowych nie daje rezultatu w sportach walki to znaczy, że trenowałeś tylko na konsoli w życiu. Byłeś na treningu boksu w życiu,
  • Odpowiedz
W którym miejscu napisałem, że martwe i przysiady to podstawa treningu boksera?


Oczywiście, że daje dużo w walce, widzę po sobie samym,


@czz17: Dużo implikuje większą część ty #!$%@? gamoniu.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Weź się naucz czytać ze zrozumieniem, to ze coś dużo daje nie oznacza, że trzeba dużo tego robić, reguła Pareto XD Nie wiedziałem, że tak mocno fantazjujesz o tych kolegach, drugi raz to piszesz XD
  • Odpowiedz
Weź się naucz czytać ze zrozumieniem, to ze coś dużo daje nie oznacza, że trzeba dużo tego robić


@czz17: XDDDD No to powodzenia z twoją "siłą" przy małej ilości deadliftow i squatów. Widać nie tylko gówno wiesz o walkach, ale też o treningach. No ale w sumie #mirkokoksy to zbiór największych bzdur w necie jeżeli chodzi o siłownie, więc to wiele wyjaśnia.

Nie wiedziałem, że tak mocno fantazjujesz
  • Odpowiedz