Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Nigdy nie słyszałeś o okresch przygotowawczych? Nigdy nie robisz na max treningów np. SW i jednocześnie siłowni. Okres budowania siły, gdzie robisz więcej siłowni a mniej treningów swojego sportu, potem bardziej skupisz się na innych aspektach i robisz sztangi tylko tyle, żeby utrzymać formę, potem okres roztrenowania itd.
  • Odpowiedz
@czz17: Ale #!$%@? fikolki robisz.To w koncu trzeba duzo, czy nie trzeba duzo? Bo znowu wypisujesz oczywiste rzeczy i myslisz ze wytlumaczysz sie tym z glupot jakie piszesz. Zaraz napiszesz, ze trzeba duzo ale nie zawsze, czyli w sumie nie trzeba. xD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Gościu naucz się czytać w języku polskim XD Napisałem "Oczywiście, że daje dużo w walce", czyli siła przeniesiona z martwego czy przysiadu pomaga w sparringach. Nigdzie nie napisałem, że musisz non stop robić martwy czy przysiad tak jakbyś trenował do zawodów. Jak raz się wyrobisz naturalnie np. do martwego 200kg to nawet jak skupisz się np. tylko na SW przez jakiś czas i nie będziesz chodził na siłkę to
  • Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem, że musisz non stop robić martwy czy przysiad tak jakbyś trenował do zawodów.


@czz17: Możesz też napisać że oddychanie dużo daje w walce, bo jak nie będziesz oddychał to szybko przegrasz, ale tak samo jak będziesz trenował samo oddychanie czy sam trójbój, to dostaniesz #!$%@? od kogoś, kto ma pojęcie o tym jak się walczy.

Cieszę że że mogłem ci to wyjaśnić. XD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Tak, ale jak masz dwóch gości, którzy mają pojęcie jak się walczy i pod tym względem są wyrównani to co się liczy wtedy? Zdolności fizyczne i wydolność. Starzy trenerzy mają ogromne pojęcie jak się walczy, ale nie wygrywają turniejów, bo nie są już odpowiednio wydolni, szybcy, silni itd.
  • Odpowiedz
Tak, ale jak masz dwóch gości, którzy mają pojęcie jak się walczy i pod tym względem są wyrównani to co się liczy wtedy?


@czz17: Kogo to obchodzi, nikt tu nie dyskutował o takich scenariuszach zanim nie zacząłeś pisać swoich wysrywów. xD
  • Odpowiedz