Wpis z mikrobloga

@Kakauowy_Zbawicel: dobrze wiem, ze czasami są przesady, ale bez przesady, znajdz mi choc jednego co powie ze bicie czarnego dziecka przez bialego policjanta jest ok. To musiałby być jakiś margines chory psychicznie, za to mój przykład już nie wymagałby od 'lewej strony' żadnych chorób psychicznych, tylko zwyczajną złą wolę, może pogardę i chęć do zbiorowej odpowiedzialności za rasistowskich ludzi z ktorymi łączy nas wyłącznie kolor skóry.
@Kjedne: jakby ktoś nagrał ostatnią godzinę życia Hitlera to tez każdy by myslał że on przecież tylko się bronił, a cały zły świat się na niego uwziął i chciał zabić.

Szkoda że nie znamy całego kontekstu tej sytuacji :)
Pewnie komentarze brzmiały by inaczej gdyby ktoś wstawił filmik jak 5 minut wcześnie ta 'dziewczynka' np znęcała by się nad jakimś psem, kotem albo innym dzieckiem
@Kjedne: Nie pochwalam. Ale tez nie widzę żebyście postowali filmiki gdzie zamaskowani antifiarze zazwyczaj w grupie leją ludzi tylko i wyłącznie za to że w ich mniemaniu to „faszyści” a tak na prawdę to ludzie o innych poglądach. A tego w internecie jest pełno...
@patrykk994: a co jeżeli chwile wczesniej pluła na niego, szarpała się albo próbowała go zranić jakimś nożem? Albo po prostu go zaatakowała, zaczęła drapać podczas wyrywania czy coś. Dalej podtrzymuje że nie znamy szerszego kontekstu