Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeprowadziłem się z dziewczyną do Torunia jakiś czas temu, o ile w moim przypadku znalezienie pracy nie było problemem to ona niestety nie może znaleźć niczego od ładnych kilku miesięcy. Niestety teraz dochodzi do tego jeszcze kryzys związany z koronawirusem. Jest mało ogłoszeń, a potem i tak nikt na złożone CV nie odpowiada. :/ Dlatego mam pytanie czy wiecie, gdzie warto się odezwać, podejść, zapytać? Może ktoś słyszał o prowadzonych rekrutacjach w Toruniu? Jakiekolwiek porady i informacje bardzo się przydadzą. Dziewczyna młoda ambitna, z wykształceniem wyższym (kryminologia) pracowała jako specjalista ds. ubezpieczeń oraz doradca finansowy. Zna dobrze angielski i hiszpański. Szuka jakiejkolwiek pracy biurowej.

#praca #pracazdalna #torun #szukampracy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed78009a913fb53fa4e8599
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 34
OP: OP
@Niebieski_mazak Wiem, ale zawsze to jest wykształcenie wyższe - może ktoś to doceni.
@Papej: Ostatnio także zaczęła szukać w Bydgoszczy, na razie też bez żadnego odzewu. Jak udało Ci się coś znaleźć? Po prostu wysyłałeś CV?
@bordoprzekletywzielonkezaklety: @DarkZizi: @Onde: @Erland_Rudholm: Spodziewałem się trochę więcej podpowiedzi. :( Naprawdę jest aż tak źle? Nie ma żadnych szans na znalezienie pracy biurowej bez znajomości? Nie wiem już
@AnonimoweMirkoWyznania: Poszukiwania pracy w Toruniu to jest mordęga. Rynek pracy jest strasznie ograniczony. Lądujesz albo na słuchawkach, albo na taśmie produkcyjnej, albo w supermarkecie. Kasa jest naprawdę kiepska, warunki i atmosfera pracy nie istnieją. Lepsze stanowiska idzie dostać tylko po znajomości kierownika, albo polecenia kogoś kto w danej firmie już pracuje. Miasto może jest fajne do studiowania, ale żeby się tu utrzymać i nie zwariować przez robienie w jakimś Januszeksie, lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: słyszałeś że jest coś takiego jak ukryty rynek pracy...jak szukać pracy na takim rynku...sam szukasz ...robisz sobie listę firm...dzwonisz do takiej firmy...pytasz kto odpowiada za rekrutację..i mozesz umówić się na rozmowę albo wysłać CV do osoby która się tym zajmuje bi masz większe szanse... tutaj jest ciężej bo musisz się przełamać do dzwonienia....i szukania ale tak samo działają firmy rekrutacyjne z tym że ty szukasz pracy dla siebie... polecam sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: No i przede wszystkim niech nie patrzy po ogłoszeniach, tylko poszuka jakiejś fajnej firmy z branży, w której czuje się dobra i niech zadzwoni. Jak nie no to na słuchawkę zawsze przyjmą, ale nie polecam, bo to też niszczy psychę ( ͡° ͜ʖ ͡°)