Wpis z mikrobloga

Tak mnie teraz naszło.
Chińczyk na streamie popiera protesty ds. Hong Kongu - ban od activision Blizzard. Fala hejtu w internecie na Blizzard.
Oficjalne oświadczenie: "nie bawimy się w politykę i nie tolerujemy tego".
#bls robią rozróbę w stanach: "W związku z zaistniałą sytuacją nie wprowadzamy sezonu 4 #warzone ani #codmobile - wspieramy czarną ludność i się z nimi solidaryzujemy. Są w życiu ważniejsze sprawy"

Fuck logic.
#callofduty #modernwarfare #warzone #blizzard #bls #usa #hearthstone
  • 19
@UncleGru: ale to one powinny wlasnie wiedziec ze w internecie nic nie ginie i takie robienie #!$%@? z logiki nie wyjdzie im za dobrze. Juz raz po lapach dostali dlatego sie dziwie ze robia to tak perfidnie, niczym rzecznik polskiej policji wybielajacy policjantow.
Tak mnie teraz naszło.

Chińczyk na streamie popiera protesty ds. Hong Kongu - ban od activision Blizzard. Fala hejtu w internecie na Blizzard.

Oficjalne oświadczenie: "nie bawimy się w politykę i nie tolerujemy tego".

#bls robią rozróbę w stanach: "W związku z zaistniałą sytuacją nie wprowadzamy sezonu 4 #warzone ani #codmobile - wspieramy czarną ludność i się z nimi solidaryzujemy. Są w życiu ważniejsze sprawy"


@DziQ86: Widziałeś ich Socjale? Wszyscy ich
@UncleGru: a to to wiem ale głowie dlatego że stare dziady głosują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tradycyjnie głosuję na mniejszości typu na Korwina, albo Hołownie chociaż #!$%@? już prawie żaden sobą nic nie reprezentuje szkoda strzępić ryja panie Ferdku