Wpis z mikrobloga

Tak mnie teraz naszło.
Chińczyk na streamie popiera protesty ds. Hong Kongu - ban od activision Blizzard. Fala hejtu w internecie na Blizzard.
Oficjalne oświadczenie: "nie bawimy się w politykę i nie tolerujemy tego".
#bls robią rozróbę w stanach: "W związku z zaistniałą sytuacją nie wprowadzamy sezonu 4 #warzone ani #codmobile - wspieramy czarną ludność i się z nimi solidaryzujemy. Są w życiu ważniejsze sprawy"

Fuck logic.
#callofduty #modernwarfare #warzone #blizzard #bls #usa #hearthstone
  • 19
  • Odpowiedz
@DziQ86 biznes to biznes, Chiny to wielki rynek zbytu dla ich produktów. Poparcie protestów w Hongkongu pewnie skończyłoby się banem na tamtejszy rynek i ogromnymi stratami finansowymi. Te firmy które teraz wyrażają swoje poparcie dla BLM robią to zwyczajnie dla kasy, mają w rzyci co się tam tak naprawdę dzieje.
  • Odpowiedz
@UncleGru: ale to one powinny wlasnie wiedziec ze w internecie nic nie ginie i takie robienie #!$%@? z logiki nie wyjdzie im za dobrze. Juz raz po lapach dostali dlatego sie dziwie ze robia to tak perfidnie, niczym rzecznik polskiej policji wybielajacy policjantow.
  • Odpowiedz
@DziQ86 dostali po łapach a teraz trzepią ładną kase na dodatkach do Warzone czy WoWa. Niestety wśród ludzi panuje syndrom złotej rybki, bardzo szybko zapominają co się stało. Jako przykład można podać naszą scenę polityczną.
  • Odpowiedz
Tak mnie teraz naszło.

Chińczyk na streamie popiera protesty ds. Hong Kongu - ban od activision Blizzard. Fala hejtu w internecie na Blizzard.

Oficjalne oświadczenie: "nie bawimy się w politykę i nie tolerujemy tego".

#bls robią rozróbę w stanach: "W związku z zaistniałą sytuacją nie wprowadzamy sezonu 4 #warzone ani #codmobile - wspieramy czarną ludność i się z nimi solidaryzujemy. Są w życiu ważniejsze sprawy"


@DziQ86: Widziałeś ich Socjale? Wszyscy ich
  • Odpowiedz
@UncleGru: a to to wiem ale głowie dlatego że stare dziady głosują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tradycyjnie głosuję na mniejszości typu na Korwina, albo Hołownie chociaż #!$%@? już prawie żaden sobą nic nie reprezentuje szkoda strzępić ryja panie Ferdku
  • Odpowiedz