Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: #!$%@? prawdopodobnie po premierze Cyberpunka, bo koncert oczekiwań i pobożnych życzeń jest na tyle głośny, że nawet świetnie dopracowana gra ich wszystkich nie spełni.

No i wtedy będziemy czytać, że to "zemsta rynku" za "popieranie lewactwa" ;p
  • Odpowiedz
@mnik1: Ogólnie musi jebnąć, bo jest straszną bańką, wycena CDPR wyższa od Ubi to jakiś żart. Natomiast straty spowodowane bojkotem wykopków i innych odszczepieńców wyniosą ok 3zł 52gr i 3 puszki Harnasia (mogę się mylić o 14gr i jedną puszkę w tą czy drugą stronę).
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Gdy próbujesz bojkotować jakąś firmę, ale sobie przypominasz, że i tak nigdy nie kupowałeś jej produktów bo nie starczało na nie z kieszonkowych od rodziców. I tak za każdym razem gdy prawactwo ogłasza jakiś bojkot.
  • Odpowiedz
z USA to się doczekają za 100lat


@siopkus: 25% sprzedanych kopii Wiedźmina 3 = USA. Po premierze serialu Netflixa, sprzedaż wzrosła w Stanach o 553%, względem grudnia 2018.

Łącznie, na całym świecie = 28 milionów kopii.

No ale rozumiem, p0laka boli dupsko, że firma z jego własnego kraju w zasadzie to go nawet za klienta nie uważa xd
  • Odpowiedz
Łącznie, na całym świecie = 28 milionów kopii.


@mnik1: 50 milionów, my friend. Stąd i wycena wzrosła, a czytałem, że mają potencjał jeszcze 25% urosnąć.
  • Odpowiedz
możesz mi possać


@siopkus: O proszę, wszystkiego to się po tej nitce spodziewałem, ale nie wyjścia z szafy uskutecznionego przez lol-prawaka. Powiedz, jak to jest być homoseksualistą? Jak się zmieniło twoje życie po tym, gdy otwarcie zadeklarowałeś się jako gej?
  • Odpowiedz