Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś nie oglądał ostatnio Szkolnej i nie wiedział co sie działo w ostatnich dniach to jest to dobre podsumowanie całej sytuacji.Cytat z komentarzy na jutubie "Cały spisek wygląda tak:
W interesie S..a jest by Konon nagrywał lajty bo, przyciąga rekordową widownie i spory hajs
W czasie kiedy Konon był w szpitalu ponoć nikogo nie było w Belwederze. Nikogo za wyjątkiem starego znajomego z Mickiewicza - Przypadkowo Major się wysprzęglił. Kim jest ten gościu z Mickiewicza? Nikt inny jak lateksowy podnóżek S..a Jacenty.
Na filmiku, gdzie Major wyzywał Mońkę i mexicana Jacęty trzymał kamerę... Najprawdopodobneij razem chlali. I tu cały plan misterny się zaczyna. Rozwalić Immobilizer. Koszta naprawy przekraczają wartość auta.
co ciekawe Knur skapnął się , że ktoś mu grzebał w kluczyku, menel potwierdził, że ewidetnie coś było grzebane.
Więc wystarczy namówić teraz Konona by zrobił lajta. Ale jak kasę odprowadzić? Najlepiej wcisnąć kolejną asterkę nadającą się na złom.
Tyle , że krzysiek wierny swojej starej flocie bierze auta z @Uniwersal zdążył upatrzyć już passata.
Co na to podlaski Sradek Jacentowy 2.0? Przez pół lajta męczył Konona by przytulił asterkę z jego źródła bo on akurat go nie oszuka....
Konon wkońcu wkurzył się ględzeniem i kazał Majorowi wyłączyć telefon. Po czym pijany Jacenty przyjechał by nakłonić konona do zmiany zdania przy okazji nagrać Konona z Ukrycia. Konon jest czujny więc wypierdzielił Jacentego.
Następnego dnia drugie podejście jacentego. Jednak widać, że wcale Konon nie jest motywowany asterką a po prostu dodatkowym zarobkiem. Dlaczego? Wspomina o konieczności lajta na droższy samochód (w domyśle Asterki od Jacentego) ale jednocześnie wspomina, że ma na oku tańszy samochód (passata z Uniwerstalu). Resztę powiedział to co Jacenty kazał Kononowi powiedzieć. Pewnie wpadło 50 złotych....
I tak o to mamy drugi lajt. Oczywiście Jacenty Musiał skontrolować Konona dzwoniąc dogadając się do kwoty.
Konon twardo stawia kwotę 2000 PLN myślę , że celowo by Jacęty odpuścił i się odpierdzielił od niego.
Odzywa się co ciekawe Major krytykując knura, żeby nie był pazerny, że tą kasę i tak się dozbiera co wskazuje, że Major też ma w tym procent.
Ostatecznie panowie dogadują się na 2200 po czym po rozmowie Konon wspomina, że zajedzie i tak do Uniwerstalu, zobaczyć tego passta, do Asterki nie jest przekonany, wspomina Majorowi, że i tak będzie się targować i weźmie auto gdzieś na przegląd. Major na to a ty wiesz , że ten passat jest porysowany? Konon wiem..
Po czym Major zaczął wychwalać asterkę od Jacusia. Dlaczego? bo ma %
W czasie anwatury, fałszywiec Major próbuję być miły, przedłużać lajta na siłę itd. Po czym Jacenty dzwoni do Majora i daję złotą radę by ściszył lajta a donejty niech dalej lecą.... Szacunek do widzów nie ma co.....
Po czym Major przekręca komp do siebie, szyderczo się uśmiecha, że oszukał knura jednocześnie kasa dalej leci dla nich......
Najlepsze jest to, że gimbusy zaczęli chwalić przebiegłość majora. Po paru głębszych podgłośnił donejt i z nienacka przemówił w tle Komunistyczny knur, który przez cały czas udawał, że spał, jednak doskonale wiedział, że Major zrobił go na szaro. na 100% widział te szelmowskie uśmieszki. Były polecenia Knura z resztą wcześniej kilkukrotnie by wyłączył laptop i go schował.

Tak oto nic się nie zmieniło. Knur dalej jest eksploatowany przez lateksy, zmieniły się tylko motody "

#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
@BabaJ: jak ktoś pisze "major pewnie ma procent" jako odkrycie gdzie ja z tych dwóch gówno lajtow widziałem może z 5 minut i akurst tak trafiłem że major tłumaczył grubasowi że podatki a potem prowizja dla majora.
  • Odpowiedz
@BabaJ: serio ktoś przy samochodzie Konona coś grzebał? Nie mieli przecież kluczyków, żeby w stacyjce coś zepsuć. Od razu mówię, że nie znam się na samochodach w ogóle. W sumie dziwne, że przed wypadem do szpitala odpalał, a po kilku dniach już kaput.
  • Odpowiedz