Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ex diverem, obecnie w zwiazku. Moja kobieta nic oczywiscie o divingu nie wie, i nigdy sie nie dowie. Wiem z jednej z rozmow, ze gardzi diverami XD. Teksty pociska typowe dla kobiet, ze to obrzydliwe, ze co to, ze facet sie nie stara, seks na wyciagniecie reki, zero emocji itd. Mowilem jej, ze mialem ONS, ale ona mysli, ze to byly kobiety z tindera. A tak naprawde z roksy. W sumie nie mam zadnych oporow przed klamaniem, wyrzutow sumienia. Kobiety nie kumaja jak to jest nie miec seksu na wyciagnieccie reki jak one. Same tez nie mowia o swoich numerkach. To dlaczego ja mam niby mowic prawde? Trzeba racjonalnie myslec a nie kierowac sie jakimis glupotami.
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed3a20d1487ee2d07aa7a6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 59
czyli twoja dziewczyna ma chłopaka desperata, który musiał płacić za seks bo żadna go nie chciała. Nie zazdroszczę jej


@Lillygsxr: myślicie, że na tym to polega? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może po prostu nie bawiło go "zdobywanie", nie chciał stawiać nie wiadomo ilu kolacji, drinków "nie mając pewności", nie ma ochoty zamulać przed durnymi netfliksowskimi serialami, ani nie musi znosić fochów itp. ? ( ͡° ͜