Wpis z mikrobloga

#gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #kosmos #astronomia #kosmonauta #astronaut #astronautyka #iss
Jako że Dragon #spacex właśnie zaparkował to zapraszam na "Przechadzkę" po International Space Station z sympatyczną komandor „Suni” Williams, czyli kosmiczne MTV Cribs (σ ͜ʖσ) Nagranie pochodzi z ostatniej misji Pani Komandor z roku 2012, której zresztą była dowódcą. Link, ekspedycja 33.
Angielski nieskomplikowany wymagany lub automatyczne tłumaczenie w napisach.
k.....a - #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #kosmos #astronomia #kosmonauta #astron...
  • 49
Ja bym tam długo nie wytrzymał. Wszystko jest tak klaustrofobiczne że popadłbym w jakąś paranoje. I te kojce... nie da się wygodnie #!$%@?ąć. O braku seksu już nawet nie wspominam
@kapuczina_corki_somsiada: W ciemnych pomieszczeniach widać kropki i pasek na matrycy kamery. Domyślam się że matryca przeorana przez promieniowanie.

jakie argumenty płaskoziemcy mają na takie filmy w nieważkości?


@embeembe: Filmy są kręcone pod wodą, bo na niektórych filmach widać bąbelki powietrza. Tej pani zarzucali że ma ostro nażelowane włosy. A poza tym żadna woda i żel do włosów nie są potrzebne bo całe ISS jest renderowana w wirtualnej rzeczywistości co wydało
AdireQ - @kapuczinacorkisomsiada: W ciemnych pomieszczeniach widać kropki i pasek na ...
@kapuczina_corki_somsiada: Mam taką nadzieję bo już od Elona bilet kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio pomyślałem pod tym kątem, że raczej się tam nie kąpią, pocą się itp. Pewnie mają chusteczki jakieś magiczne do ciała. No ciekawe. Któryś z astronautów chyba kiedyś pisał, że zapachy nie należą do najprzyjemniejszych.

Chciałbym to wszystko na własne oczy zobaczyć (ʘʘ)